Viņa sajauca sāli, etiķi un ūdeni un atstāja dzīvoklī. Lūk, priekš kam tas vajadzīgs

11.03.2017

Jūs esat ievērojuši, ka dažās mājās jūtaties viegli un mierīgi, bet citās Jums gribas aizbēgt? Tur, it kā, kaut kas smacē, nospiež, uztrauc un neļauj atslābināties. Visa lieta ir negatīvā enerģētikā, kura var parādīties jebkurā mājā.


Kā uzzināt, ka Jūsu mājās apmeties negatīvs? Pastāv daudz paņēmienu, kuri palīdzēs noteikt sliktas atmosfēras esamību. Mēs dalīsimies ar Jums trijos no tiem.

 

Foto: marketium.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Sāls, etiķis, ūdens


Lai pārbaudītu vai mājās nav negatīvā enerģētika, Jums vajadzēs trīs sastāvdaļas — sāls, ūdens, galda etiķis.


Ielejiet glāzē ūdeni un ielieciet tajā sāli. Pēc tam pievienojiet dažas ēdamkarotes etiķa. Glāzi ar iegūto maisījumu nolieciet tur, kur pēc Jūsu domām, iespējama negatīvās enerģētikas uzkrāšanās.


Jau pēc 24 stundām ievērosiet, ka Jūsu emocionālais stāvoklis kļuvis daudz labāks. Kāpēc tas strādā? Sāls, kā jau daudzus tūkstošus gadus tic budisti, attīra čakras no visā sliktā, bet etiķis sniedz svaigumu un attīra gaisu.


Tāpat pievērs uzmanību glāzes saturam pēc diennakts. Ja tas pārklājies ar pelējumu, melniem plankumiem vai ir izmainījusies tekstūra (piemēram, glāzē var parādīties kaut kas līdzīgs vatei), nozīmē, ka sāls ir uzsūkusi visu negatīvu sevī.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv