Lūk, kas notiks ar jūsu organismu, ja katru rītu ieliksiet mutē ķiploka daiviņu

12.03.2017

Ķiploks ir pazīstams tautas medicīnas līdzeklis, kuru dažādām kaitēm lieto jau no bērnības. Ķiplokam piemīt vesela kaudze dziedniecisku īpašību. Ķiplokam ir antibakteriālas īpašības, tas novērš saaukstēšanos, ārstē nieru slimības, pastiprina kapilāru aktivitāti un ir labs adoptogēns. Ķīniešu medicīnā ķiploks tiek izmantots pilnai organisma atjaunošanai. Viena no šādām ķīniešu receptēm ķiploka pielietošanai var izdarīt brīnumu ar jūsu organismu. Vienas ķiploka daiviņas lietošana katru rītu atjaunos jūsu organismu.
Sāciet savu veselo rītu ar ķiploka daiviņu. Ja nepieciešams, variet to sasmalcināt. Pamazām palieliniet lietojamā ķiploka daudzumu. Šī metode palīdzēs atbrīvoties no klepus un nierakmeņiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kāds labums būs no ķiploka

Ķiploks nostiprina imūnsistēmu un likvidē gripas un iesnu vīrusus. Ķiplokā ir maz kaloriju un daudz joda, kas palīdz cīnīties ar vairogdziedzera slimībām. Ķiploka lietošana samazina sirds un asinsvadu slimību risku. Pat maksts sēnīšu un bakteriālas infekcijas var tik izārstētas ar ķiploka lietošanu. Ķiploks kavē vēža šūnu attīstību. Regulē cukura līmeni asinīs.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv