Tikai pēc sievas nāves viņš saprata, ka viņa nebija tā, par ko uzdevās

15.03.2017

2010. gada Ziemassvētku priekšvakarā 42-gadīgās Lorijas Ērikas Rufas ķermeni atrada automašīnā, novietotu pie viņas mājas Lojalvelijā Teksasas štatā. Viņa beidza savu dzīvi, izdarot pašnāvību – ar šāvienu galvā.


Lorijas vīrs – Bleiks Rufs – bija nomākts. Pēc kāda laika viņš sāka pārskatīt viņas mantas. Mantu starpā viņš atrada seifu, kas bija noslēpts dziļi skapī. Bleiks uzreiz to pazina. Dzīves laikā Lorija lūdza turēties tālāk no tā seifa.


Attaisot to, vīrietis atklāja dīvainas lietas. Iekšā atradās dokumenti, piederoši svešiem cilvēkiem.

 

Foto avots

Raksta turpinājums - lapa #1
«Mana sieva nav tā, par kuru uzdevās», — Bleikam iešāvās prātā.


Bleiks apprecējās 2004. gadā ar sievieti kuras vārds bija Lorija. Viņa pašnāvību veica pēc tā, kad vīrietis iesniedza šķiršanās dokumentus un atgriezās dzīvot pie vecākiem. Visu šo laiku Lorijas uzvedība bija nenormāla: viņa sūtīja riebīgas vēstules un draudēja ielauzties mājā.


Līdz precībām Lorijai bija izplatīts uzvārds – Kenedija. Bet, vēl agrāk viņa bija Bekija Sjū Tērnere. Lorija 1988. gadā varēja sadabūt Bekijas dzimšanas apliecību. Īstā dokumentu īpašniece 1971. gadā gāja bojā: 2 gadu vecumā viņa dzīva sadega mājā pie Sietlas, Vašingtonas štatā.


Ar vārdu Bekija Sjū Tērnere, sieviete dabūja vadītāja tiesības. Vēlāk viņa nomainīja vārdu uz Lorija Ērika Kenedija. Ar šo vārdu atbraucot uz Dalasu, viņa iepazinās ar Bleiku.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv