Viņa paņēma garšvielas maisījumu un pagatavoja no tā iedarbīgu līdzekli! 

18.03.2017

Eksistē kaut kas, par ko daudzi neaizdomājās, tomēr tas ir ļoti svarīgi viņu veselībai. Neatkarīgi no tā, cik bieži tu maini gultas veļu, tas visbiežāk paliek nenomaināms un tas ir matracis. Tajā var būt daudz baktērijas un ērces, kuras beigu beigās rada kaitīgumu tavai veselībai, izraisot dažādas alerģijas un infekcijas.


Veļas, jeb putekļu ērcītes barojas no cilvēku ādas mirušajām daļiņām, bet mazliet mitra gultas veļa ir viņu mīļākā mājvieta. Turklāt, viena parasta darbība palīdzēs attīrīt matraci un iznīcināt šo neredzamo draudu veselībai. Izdari to pēc iespējas ātrāk!

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Putekļu ērcītes bieži vien kļūst par alerģijas cēloni. Daži zirnekļveidīgie var iedzīvoties cilvēka ādā, izraisot demodekozi, ļoti grūti ārstējamu slimību. Cilvēka āda, kas ir iekaisusi no demodekozes, kļūst sarkana, uz tās parādās iekaisums.
Cīņā ar putekļu ērcītēm eksistē daudzi līdzekļi, kas ir nopērkami veikalos, bet mājās gatavotais būs daudz lētāks un iedarbīgāks. To ir vienkārši pagatavot.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

17:28 16.01.2018Melanijaa
Lai nebūtu šādas alerģiskas reakcijas vieglāk ir uzreiz iegādāties matraci, kurš ir no speciāla materiāla, kurš putekļu ērcītēm nepatīk. Varu ieteikt apskatīt Lonas matračus - lieliski pretizgulējumu un putekļu ērcīšu droši matrači: https://www.lonas.lv/matraci/Jaunā lapā
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv