Jūs nepiesaistīsiet vīriešus, kamēr nesāksiet darīt šīs 4 `sieviešu` lietas

20.03.2017

Katra sieviete sapņo par skaistām un romantiskām attiecībām, lai partneris dievinātu viņu, rūpētos par viņu un būtu uzticīgs. Bet, reālā dzīve reizēm kardināli atšķiras no filmām un ir pilna vilšanos. Un nekā pārsteidzoša tajā nav, galu galā, lai veidotu ciešas attiecības ar vīrieti, vajag ,vispirms pieņemt savu sievišķību.

 

Visbiežāk vīrieši, kuri mūs piesaista sākumā, izrādās neuzticami un nepārliecinoši, un tādas attiecības velkas gadiem, atnesot tikai sāpīgus pārdzīvojumus. Lai piesaistītu cienīgus partnerus, katrai sievietei būs noderīgi iemācīties šīs 4 `sieviešu` lietas.

 

Foto: marketium.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Iemīliet savu ķermeni ar visām nepilnībām

Vispirms, ir jāpieņem savu izskatu. Vienkārši padomājiet par to, ka Jūs nekad nebūsiet vēl jaunāka un skaistāka, kā tagad. Sievietes māk brīnumainā kārtā izstarot enerģiju un pārliecību par sevi. Noticiet, neviens nepievērsīs uzmanību Jūsu strijām vai celulītam, kad Jūsu acis degs, izdalot valdzinājumu.
Otrkārt, iemācieties ģērbties. Lai ko tur neteiktu, bet apģērbam ir liela nozīme. Ja, Jūs vairs nesat pusaudze, laiks iemācīties ģērbties kā sievietei. Iemīliet kleitas, papēžus un seksuālus apģērbus. Iemācieties pasvītrot savas priekšrocības ar apģērba palīdzību. Dodiet priekšroku lietām, kuras demonstrē Jūsu seksualitāti, bet, lai neizskatās vulgāri. Tā var būt melna kleita- futrālis, pieguļoša, bet ne pārāk īsa. Blūze ar aizsegtu kaklu, bet ar atvērtiem pleciem. Ļoti svarīgi izvairīties no lietām, kuras izskatās pārāk vulgāri vai ir muļķīgas Jūsu vecumā. Vīrieši var nesekot modei, bet viņi mīl ar acīm.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv