`Puisītis nomira no auga, kurš mājās ir gandrīz visiem! Bērnus tas nogalina minūtē...`

21.03.2017

Gandrīz katram mājās ir kāds telpaugs. Telpaugi - tas ir ne tikai skaisti, bet arī derīgi, īpaši pilsētās. Bet izrādās, ka ne visi augi ir derīgi, daži no viņiem var nodarīt lielu postu veselībai!

Nesen internetu satricināja kādas mātes stāsts, kuru izlasīt vajadzētu ne tikai vecākiem, bet visiem, kuri audzē telpaugus. `Mans dēls nomira no tā, ka ielika mutē daļiņu kāda auga lapas. Tas izraisīja nosmakšanu un nāvi... Šis augs ir samērā izplatīts gan mājās, gan ofisos. Tas ir tik bīstams, ka bērnu nogalina 1 minūtes laikā, bet pieaugušos - 15 minūšu laikā. Ja jūs nejauši pieskarieties šī auga lapām nekādā gadījumā neaiztieciet acis ar nenomazgātām rokām - tas var izsaukt aklumu. Brīdiniet savus tuviniekus! `

 

Foto avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šis stāsts ātri izplatījās, lietotāji brīdināja cits citu par šo nevainīga izskata augu.
Viss sākās, kad piecgadīgais Estebans spēlējās mājās. Viņš pienāca pie mātes un teica, ka `viņam ir slikti`. Māte nodomāja, ka tas ir kas tāds, kas bieži gadās tāda vecuma bērniem. Pēc pāris minūtēm zēns palika zils un sāka smakt. Neatliekamā palīdzība ieradās praktiski tūlīt un bērnu aizveda uz slimnīcu. Ārsti nevarēja saprast, kas ar bērnu noticis.

Pēc pusstundas ārsts paziņoja mātei, ka dēls ir miris... Visticamāk, ka bijusi saindēšanās.
Zēna māte centās saprast ar ko mazulis varētu būt saindējies. Kad saņēma asins analīzes, ārsti bija šokēti. Asinīs bija liels daudzums kalcija oksolāta.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv