Viņš atrada kastīti atkritumu tvertnē. Kad sāka apskatīt saturu, sajuta drebuļus...

26.03.2017

Reddit lietotājs ar niku TramStopDan atrada atkritumu tvertnē rokām darinātu koka kastīti. Kastīte izskatījās parasta: tai bija eņģes, pāris slēdzenes un rokturis. Viss mainījās, kad kastīti atvēra. Tajā bija papīri. Daudz papīru. Dienasgrāmatas ierakstu par mūsu planētu apmeklējušiem lidojošiem šķīvīšiem no 1960. gadu beigām līdz 1980. gadam, un ļoti daudz dažādu radījumu zīmējumu. Tas viss bija tik dīvaini, ka kastīte ieguva nosaukumu `Trakā kaste`.

 

Foto: vmirechudes.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Tajā bija NLO skices un radījumi ar četrām galvām, iespējams, ka no Bībeles Ecēhiēla grāmatas. Bija zīmējumi, kuros sajaucās reliģija un citplanētieši. Bet kastītē bija vēl kas. Tur atradās dzelzceļa riteņa nepatentēti rasējumi un ar roku zīmētas Zemes kartes ar caurumu vidū no 1930. gadu beigām.

Kad visas šīs skices, vēstules un kartes tika publicētas Reddit, lietotāji sāka uzdot jautājumus. Kādēļ visi šie papīri bija ielikti kastē un iemesti atkritumu tvertnē? Vai mākslinieks kļuva par vēl kādas dimensijas aculiecinieku? Vai tie ir nenormālā murgi? Vai tas viss ir meli, lai būtu par ko parunāt? Tā ir `Trakā kaste`.
Izmērs aptuveni 73 x 96 cm. Smaržo pēc pagraba un mitruma. Vairumam lapu izmērs 50 x 76 cm. Dažas lapas tukšas. `Teksts uz plakāta ar labojumiem. Es jūtu, ka būtu jākomentē saturs, bet nezinu, ko lai saku`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv