Tūrists nolēma atmaksāt savu ceļojumu uz Ēģipti un iznesa visu no viesnīcas!

07.04.2017

Tūrists no Černigovas atpūtās Ēģiptē, kad pienāca laiks atgriezties mājās, nolēma atmaksāt sev daļu naudas no ceļojuma un paķēra līdz pāris `suvenīrus`. Pats interesantākais, ka vīrietis nebija nabadzīgs. Viņam pietika naudas visai dārgam ceļojumam un viņš atpūtās dārgā `Hiltonu` viesnīcā!

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad drošības dienests atvēra tūrista somu, tad viņu acīm pavērās jauka aina. Zaglēns mēģināja iznest visu, kas slikti stāvēja. Viņa somā varēja atrast tualetes papīru, dažādus traukus, lampiņas un pat rokturi.
Diemžēl, šis gadījums nav vienīgais. Ar zagšanu nodarbojas visai daudz tūristu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

10:54 27.11.2017ilze
Mja, īstais gadījums, kad vienlaikus ir smiekli un asaras. Esmu līdzīgu gadījumu lieciniece, bet pašai nekad nebija vēlmes kaut ko nostiept no viesnīcas ( vai vispār nozagt). Šampūnu vai šķidrās ziepes gan ņemu, jo ļoti ērti mazos flakonus vēlāk ņemt līdz baseinā vai ceļojumā - vai arī tas skaitas par zādzību? Tad arī esmu žuļiks :) Starp citu, drīzumā plānots lidot uz minēto Ēģipti AI atvaļinājumā ( https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/Jaunā lapā ) - varētu būt, ka no turienes būs iespēja atvest kādu jauno stāstu :-D Kurā valstī jūs novērojat lielāko viesnīcas zadzību līmeni? Ēģipte? Turcija? Kanāriju salas?
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv