Uztraucies par drošību? Paskaties, kā šoferis sēž pie stūres un uzzini par viņu visu

20.04.2017

Lai noteiktu cilvēka raksturu, mēs bieži pievēršam uzmanību viņa izskatam, žestiem, paradumiem, sarunas manierei un lasām horoskopu. Bet, ja cilvēks sēžas pie stūres, tad par viņu daudz ko pastāsta braukšanas stils.

Paskaties, kā cilvēks uzvedas braukšanas laikā, īpaši pievērs uzmanību tam, kā viņš tur stūri. Mēs jums sagatavojām cilvēka rakstura analīzi, pamatojoties uz viņa braukšanas stilu. Apskati attēlus un izvēlies, kā stūri turi tu un tavi paziņas. Protams, ka cilvēki ir dažādi, tādēļ apraksts ir samērā subjektīvs. Bet pat katrā jokā ir daļa patiesības.

 

Foto: takprosto.cc

Raksta turpinājums - lapa #1
BRAUKŠANAS STILS

1. Sliņķis

Tu centies savu dzīvi vienkāršot tik, cik vien iespējams, nekādu sarežģītu gājienu un rūpju. Tādus cilvēkus sauc par minimālistiem. Tu izmet no savas dzīves visu lieko- tas attiecas gan uz lietām, gan uz cilvēkiem. Tu priekšroku dod kvalitātei nevis kvantitātei. Tu saejies ar nedaudziem cilvēkiem, bet esi pārliecināts par viņu patiesumu. Bet tas nenozīmē, ka tavai dzīvei pietrūkst krāsu. Tieši otrādi, tik vienkāršu pieeju dzīvei saprot visi apkārtējie un dāvā tev jautrību.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv