Vairums cilvēku neizturas nopietni pie šiem 9 simptomiem! Tas var beigties briesmīgi!

25.04.2017

Mēs esam pieraduši iet pie ārsta, kad ciest sāpes vai diskomfortu vairs nevaram. Bet, tikmēr daudzas slimības attīstās mūsu organismā, gadiem. Ievērot sava ķermeņa signālus un pareizi tos iztulkot ir ļoti svarīgi veselības saglabāšanai. Tomēr dažām nopietnām saslimšanām nav spilgti izteikti simptomi, tāpēc svarīgi pievērst uzmanību pat vismazākajām izmaiņām mūsu organismā. Lūk, 9 nenozīmīgi simptomi, kuri var būt nopietnas saslimšanas pazīme.

 

Foto: marketium.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Aukstums un pirkstu krāsu maiņa

Ja, Jūsu pirksti bieži kļūst auksti un praktiski balti, tā ir pazīme problēmai ar asins cirkulāciju vai pat Reino slimībai. Šajā stāvoklī tiek traucēts asins pieplūdums pie smalkām gala artērijām un kapilāriem, rezultātā roku pirksti bālē, paliek auksti, bet pēc spazmas pāriešanas, kad asins padeve atjaunojas, cilvēks var izjust sāpes un diskomfortu pirkstos un pat pampumu. Ja Jūs bieži izjūtat līdzīgus simptomus, obligāti apmeklējiet ārstu, lai izslēgtu sklerodermijas diagnozi – sistēmisku autoimūnu slimību, kura skar visu organismu.

2. Melnas mušiņas acu priekšā

Padzīvojušiem cilvēkiem bieži parādās dažas mušiņas redzes laukā, bet jaunākiem cilvēkiem tas var būt tīklenes atslāņošanās simptoms, kurš noved pie akluma! Ja Jūsu redzei traucē melnas mušiņas – dažādu izmēru un formu struktūras, mirgojošas acu kustību laikā, obligāti apmeklējiet ārstu.

3. Ādas lobīšanās

Ādas lobīšanās var būt dažādu faktoru izsaukta: plaisāšana, saules apdegums vai kontakts ar dažām ķīmiskām vielām. Ja āda lobās, īpaši tas redzams uz pēdām, tas var būt vitamīnu deficīta simptoms. Bez tā vēl, nieze, sausa, saplaisājusi un zvīņaina āda var būt sēnīšu infekcijas simptoms. Tādā gadījumā Jums noteikti jāgriežas pie ārsta.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv