Māte nevarēja saprast, kāpēc viņas bērns sāka smakt… Tas ir praktiski visās mājās!

03.05.2017

Visi mēs mīlam, lai mājā jauki smaržotu. Tādēļ mēs bieži vien izvēlamies lietot aromātiskās sveces, jo tās priecē ne tikai ar jauku smaržu, bet dod arī mājīguma sajūtu. Lūk, arī jaunā māmiņa Megana Badena dievināja pa visu māju izlikt sveces un iedegt uz ilgu laiku.

Sieviete sāka ievērot savai meitiņai dīvainu aizdusu un klepu. Vienreiz, barojot bērnu ar krūti, viņa ieraudzīja bērna deguntiņā dīvainus punktus. Sieviete griezās pie speciālistiem un viņai kļuva skaidrs bērna kaites iemesls. Tie bija sveču kvēpi. Redakcija `Dope.lv` pastāstīs Tev, kāpēc ir kaitīgi uz ilgu laiku dedzināt aromātiskās sveces, īpaši, ja mājās ir bērni.

 

Foto: takprosto.cc

Raksta turpinājums - lapa #1
Aromātiskās sveces

Tas ļoti satrauca Meganu, jo grūti noticēt, ka mazās svecītes, kuras lieto gandrīz visa pasaule, var tā ietekmēt. Un viņa sāka meklēt papildu informāciju par aromātisko sveču kaitīgumu. Izrādījās, ka kvēpi — tas nav pats trakākais. Vēl degšanas laikā izdalās indīgas vielas! Bet, pats drausmīgākais — no līdzīgiem punktiem degunā katru gadu mirst ap 20 000 mazuļu, un tas ir tikai Amerikā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv