Vecāki apskatīja savas 13 gadīgās meitas selfiju un bija šokēti

08.05.2017

Šī meitenes fotogrāfija ātri izplatījās pa internetu, kad fonā tika kaut kas pamanīts. Kad Ogletru ģimene pie ezera svinēja dēla Koltona 12. dzimšanas dienu, viņa 13 gadīgā māsa nolēma nofotografēties, sēžot mašīnā. Kad pāris interneta lietotāji bija apskatījuši foto, viņi sacēla troksni. Fotogrāfijā redzams, ka Heilija, neko nenojaušot, mīlīgi smaida kamerai. Bet, ja jūs uzmanīgi apskatīsiet fotogrāfiju, tad pamanīsiet labajā pusē sveša vīrieša seju un daļu no ķermeņa.

 

Foto: vmirechudes.com

Raksta turpinājums
Melnādainais vīrietis, visticamāk atradās pāris metrus no Koltona- meitenes jaunākā brāļa. Bet pati meitene uzstāj, ka fotografēšanās laikā tuvumā neviena sveša nebija. To pašu apgalvo meitenes vecāki un vecmāmiņa.

`DRAUGI, NOVĒRTĒJIET! Šo foto mana 13 gadīgā meita uzņēma šodien. Mēs atpūtāmies Tiftonā, Džordžijas štatā. Fonā ir mans dēls. Bet kas viņam stāv blakus?` rakstīja Heilijas mamma. Pirmā spoku ieraudzīja pati Heilija, kad atgriezās mājās un sāka pārskatīt fotogrāfijas. Meitene bija šokēta. `Es esmu priecīga, ka izdevusies šāda fotogrāfija. Koltons savā dzimšanas dienā izvilka lielo lomu. Visticamāk, ka melnādainais vīrietis priecājās par Koltonu` - rakstīja bērnu māte!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv