3 veidi, kā nomest svaru bez treniņiem un badošanās: 100% strādā! 

17.05.2017

Kā vien gribas, lai liekie centimetri pamestu mūsu vēderus paši, kamēr mēs atpūšamies vai arī vienkārši elpojam... Mēs steidzamies jūs iepriecināt: tas ir iespējams!


`Dope.lv` redakcija ir atradusi dažas alternatīvus veidus, kā nomest liekos kilogramus bez sporta zāles apmeklēšanas vai briesmīgām diētām.

 

Avots

Raksta turpinājums
Elpošana:
Galvenais elpošanas vingrinājuma likums: ieelpa un izelpa tiek veikta nevis caur krūtīm, bet caur vēderu. Tievs viduklis, preses kubiciņi, vēdera muskuļi tiek sasniegti un veikti ar elpošanas vingrinājumu palīdzību - var sākt ar 15 minūtēm dienā.
Kontrasta duša
Apmeklējot dušu, procedūras beigās, mainiet ūdens temperatūru - no ledaini auksta līdz ļoti karstam. Kontrasta duša atbrīvos jūs ne tikai no liekā svara, bet arī no daudzu slimību riska - aritmija, aptaukošanās, veģetatīvā distonija un celulīts.
Masāža
Cīņā ar taukiem ir ieteicams veikt ūdens, medus un cita veida masāžas. Tās ļauj iekustināt tauku krājumus un uzlabo asinsriti. Procedūru var veikt mājas apstākļos, kā arī speciālos masāžas salonos. Seansiem ir jābūt sistemātiskiem.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv