Pretīga mūsdienu mammu uzvedība fotoattēlos

17.05.2017

Grūtniecība un mazi bērni - milzīga atbildība jebkurai adekvātai sievietei. bet ne mūsu raksta varonēm. Mazs prātiņš un nekaunība - lūk, kas viņām ir. Viņas ne tikai nerūpējas par sevi, bet atklāti kaitē savai nākamajai paaudzei. Kas no viņiem izaugs?

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums
Vēders nav šķērslis. Grūtniecība netraucē viņām smēķēt vienu cigareti pēc otras.
Ļoti apdāvinātas personas pat fotografējas ar cigareti, esot stāvoklī. Viņas tiešām domā, ka tas ir forši un jautri?
Ārsti nosūtījuši uz saglabāšanu uz dzemdību namu, bet arī šeit viņas paspēj kaitēt pēcnācējam. Topošās māmiņas pīppauzē.
Bet pēc pāris gadiem viņas ubagos naudu savam acuraugam sarežģītai operācijai. Varbūt vispirms vajadzēja sev uztaisīt smadzeņu operāciju, lai nevajadzētu bērnam lūgt priekš ārstēšanas?
Pēc viņu domām, alkohols stimulē jaundzimušajam visderīgākā mātes piena izstrādāšanu. Lai pierod pie alkohola no autiņu vecuma.
Šāds sludinājums neizraisa uzticību. Labāk jau mākslīgā barošana.
Kāpēc gan nepacienāt bērnu ar aliņu vai `Jaguāra` bundžiņu?
Kur skatās sociālie dienesti? Varētu sākt pārbaudīt soctīklu profilus šādām jaunajām māmiņām. Velk uz vecāku tiesību atņemšanu.
Vai arī likumdošanas ceļā aizliegt šādām būtnēm vairoties. Nekas labs no šādām mātēm nebūs. Tikai mocīs bērnus un apkārtējos.

Lūk, tik šokējoši bezatbildīgas un stulbas dažreiz ir jaunās māmiņas. Viņas izsauc riebumu, bet viņu bērni - žēlumu. Vai tev ir kāda doma, kā ar to cīnīties? Raksti savu viedokli.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv