Dzeriet šo lietu no rīta, paātriniet vielmaiņu un uzsāciet svara zaudēšanu

01.06.2017

Ūdens ir vissvarīgākā uzturviela, kas ietekmē vispārējo veselību. Tomēr dzeramā ūdens temperatūrai ir svarīga nozīme.


Pēdējā laikā bija daudz diskusiju par ūdens optimālo temperatūru. Pēc ekspertu vārdiem, ja dzert uzsildītu ūdeni, auksta ūdens vietā, tukšā dūšā, var palielināt priekšrocības veselībai.


Pētījumi liecina, ka cilvēka organisms prasa vairāk enerģijas, lai regulētu aukstā ūdens temperatūru iekšējai temperatūrai.

Tāpēc, dzert siltu ūdeni no rīta ir daudz noderīgāk, jo tas ietaupa enerģiju un uztur vajadzīgo ūdens daudzumu organismā, visas dienas garumā. Šeit ir dažas priekšrocības veselībai no siltā ūdens:


Tas mazina sāpes.
Tas var šķist neticami, bet glāze silta ūdens no rīta var mazināt galvassāpes vai sāpes citviet ķermenī sakarā ar to, ka siltums stimulē asinsriti un atslābina nervus un muskuļus, tajā pašā laikā, samazinot spiedienu un nemieru.

Tas uzlabo asinsriti.
Silts ūdens var nekavējoties uzlabot asinsriti.

Tas palēnina novecošanās procesu.
No toksīnus uzkrāšanās organismā var izraisīt vairākas veselības problēmas. Šie toksīni, kas iekļūst organismā caur pārtikas produktiem un apkārtējo vides faktori paātrina novecošanās procesu . Silts ūdens ir ļoti noderīgs toksīnu skalošanai no organisma, kā arī atslābina ādas blīvās poras, kurās parasti toksīni paliek slēgti, tādējādi veicinot to dzēšanu.

Turklāt, silts ūdens nodrošina vairāk ādas mitruma, atjauno to un padara to vairāk elastīgu.

Tas regulē svaru.
Kā minēts iepriekš, aukstais ūdens samazina sirdsdarbības ātrumu un ķermeņa temperatūru, bet silts ūdens stimulē vielmaiņu un veicina tūlītēju svara zudumu.


Turklāt, silts ūdens ir īpaši noderīgs nierēm, kuras palīdz organismam regulēt cukura līmeni asinīs, tādējādi novēršot neveselīgās atkarības, kas ir galvenais iemesls svara pieaugumam.

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv