Pusotru gadu veca meitenīte, spēlējoties ar tēta telefonu, nejauši nopērk auto eBay lapā

Pagājušajā mēnesī Portlendas(ASV) iedzīvotājs Pols Stouts savas meitas uzmanību nolēma novērst no sevis ar viedtālruņa palīdzību, iedodot to mazajai kā rotaļlietu. Meitiņa uzreiz sadraudzējās ar telefonu un sāka skatīt visāda bildes, kas tik bija atrodamas. Apmierināts par to, ka plāns ir nostrādājis, Pols aizgāja savās darīšanās un pat nepievērsa uzmanību tam, ko gan Sorella darās pa telefonu.
Rezultātā pusotru gadu vecā meitene bija nopirkusi mantiņas vannas istabai un 1962.gada izlaiduma Austin Healey Sprite auto. Pirmais, kas par to uzzināja, bija Pols, jo viņš saņēma vēstuli, kurā bija rakstīts, ka viņa likme 225 dolāru apmērā ir vinnējusi derībās un auto esot viņa.
Nākamais Stoutu pārsteigums bija auto fotogrāfija, kurā bija skaidri redzams izdemolēts Austins. No sākuma Stoutu pāris nebija pārliecināts, vai vispār varēs atļauties to remontēt, bet viņi nolēma cienīt meitas izvēli un auto tika izpirkts no derībām. Drīz vien auto tiks nosūtīts uz meistardarbnīcu, lai tas atgūtu agrāko spozmi. Restaurētu šādu auto varētu pārdot pa 14 000 dolāru, bet Stouti ir nolēmuši to paturēt pēc remonta un uzdāvināt savai meitai 16.dzimšanas dienā vai arī skolas izlaidumā.
„Esmu priecīgs, ka viņa nenopirka Porsche pa 38 000 dolāriem,” komentēja Pols Stouts.

avots: ifakti.lv
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv