Viens ļoti patīkams un enerģisks tantuks pastāstīja šo...

17.06.2017

`… 1985. gadā pēc 2 operācijām mani izrakstīja no Maskavas onkoloģiskās klīnikas un aizsūtīja nomirt mājās, kā vēlāk noskaidrojās, atvēlējuši man bija 10 dzīves dienas.

Mājās, pēc 2 dienu gulēšanas gultā, atcerējos par recepti organisma ārstēšanai, kurā galvenā sastāvdaļa ir alveja. Papīrs ar aprakstu nez kur bija pazudis, sāku gatavot pēc atmiņas. Norāvu visas lapas diviem 4 - 5 gadus veciem augiem, nomazgāju, noslaucīju ar marlīti, nogriezu asumus un samalu gaļas mašīnā.

 

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Sanāca 2 litri kopā ar mīkstumu. Izvilku no pagraba 3 kg medus un 2 pudeles kagora. Visu salēju tīrā emaljētā bļodā, labi samaisīju. Pietika divām trīs litru burkām. Labi aiztaisīju, satinu melnās jakās un noliku pagrabā uz cementa. Cik ilgi bijā jātur un kā jālieto - aizmirsusi biju.
Pēc 10 dienām izvilku vienu burku, sakratīju, salēju pa pudelēm un sāku lietot pa 1 ēdamkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas.

Pudeles turēju ledusskapī, satītas melnā papīrā. Lietoju šīs zāles ilgi, bet oktobrī devos pie ārsta atrādīties.Tad arī uzzināju, ko man bija paredzējuši mediķi. Uzradās izraksts no onkoloģiskās klīnikas ar direktora parakstu. Tajā rakstīts, ka ar diagnozi ` dzemdes vēzis gangrēniskās audu sairšanas stadijā` mani izrakstījuši kā neizārstējamu. Bet, kad apskatīja rudenī, es biju pilnīgi vesela un pieņēmusies svarā 22 kg.

Tālāk tika aprakstīts mans ārstēšanās līdzeklis ar dažiem papildinājumiem: alveju līdz nogriešanai 5 dienas nelaistīt. Lietot 16-18 grādus stipru sarkano vīnu vai portvīnu (0,5 l). Maisījumu izturēt 5 dienas. Lietot pa 1 tējkarotei pirmās 5 dienas, pēc tam pa 1 ēdamkarotei vismaz 2 - 3 nedēļas, bet ieteicamais ārstēšanās ilgums ir 1,5 - 2 mēneši.

Svarīgi, ka jau pirmajās lietošanas dienās slimajiem rodas apetīte. Šis maisījums tādās pašās devās ieteicams arī plaušu tuberkulozes, kuņģa čūlas, psihisku traucējumu, hronisku asins saslimšanu, sieviešu vainu, paralīzes, zobu un galvas sāpju ārstēšanai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv