Zinātnieki pierādījuši: visi vīrieši iemīlas tikai tajā sievietē, kurai piemīt šī īpaš

20.06.2017

Daudzas sievietes vienmēr ir mocījis jautājums: kādām dāmām vīrieši dod priekšroku? Vai tām, kuras uz papēžiem un 24 stundas diennaktī meikapā? Vai varbūt stiprajam dzimumam patīk trauslas un jūtīgas būtnes, kuras jāsargā?

 

Tās visas ir ārējas pazīmes. Bet vīriešu pievelk tās, kurām ir tikai šī viena īpašība. Un tas nav ne zīmolu apģērbs, ne lielas krūtis, ne perfekts manikīrs vai uzpumpētas lūpas. Un pat ne kājas no ausīm!

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzmanību! Pētnieki pēc gariem un skrupuloziem pētījumiem nonākuši pie secinājuma, ka patiesībā visi iemīlas ... laimē! Esiet pārsteigtas? Bet mēs nē. Vai tad ir dīvaini, ka gan sievietēm, gan vīriešiem pievilcīgi liekas laimīgi cilvēki? Pozitīvas emocijas izstarojoši cilvēki visiem liek saprast vienu: ar šo cilvēku jebkurš būs laimīgs.

Piekrītiet, ka mums visiem piemīt dabas dots neliels egoisms. Un izvēloties partneri, mēs pirmām kārtām domājam par savu laimi. Skatoties uz laimīgu cilvēku, mēs zemapziņas līmenī nonākam pie secinājuma, ka ar šādu partneri mēs būtu laimīgi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv