Vīrietis, kurš rūgti nožēloja, ka pameta ģimeni...

23.06.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Tagad es sapratu, ka viņas liekais svars bija tikai pēdējās grūtniecības sekas. Izstieptā āda atjaunojās pēc 9 mēnešu lielā vēdera nēsāšanas, kura augļi bija vislabākās dāvanas, ko jebkad esmu saņēmis. Celulīts un strijas - sekas tam, ka viņai nebija laika vingrot, visu savu laiku viņa ziedoja rūpēm par bērniem. Tā paša iemesla dēļ viņa nerūpējās par saviem matiem, manikīru, depilāciju un uzacīm.
Tās pāris brīvās minūtes, kas viņai palika, viņa ziedoja man, aizmirsdama par sevi pašu. Sevi viņa vienmēr lika pēdējā vietā - pēc visiem pārējiem ģimenes locekļiem. Skaistās drēbes tika nomainītas pret autiņiem, nokarājušās krūtis bija sekas bērnu barošanai. Tāpēc viņa nenēsāja krūšturi - tā ērtāk pabarot bērnu. Viņai kaut kā atradās laiks, lai gatavotu ēst, mazgātu un gludinātu visiem, lai uzturētu mūsu dzīvokli tīru un kārtīgu. Neskatoties uz visu to, viņa bija laimīga, vienmēr smaidīja, nekas viņai nebija labāks par ģimeni.

Šodien es dalos ar jums savā stāstā. Es dzīvoju kopā ar brīnišķīgu sievieti un es ļāvu viņai aiziet. Es izpostīju visu, ko bijām uzcēluši, muļķības dēļ nomainot īstu skaistumu pret maldinošu skaistumu. Es biju zaudējis pateicības jūtas un izpratni, es nepratu patiesi novērtēt īstu ģimenes pavarda sargātāju. Bet es ieguvu mācību.
Tagad viņa rūpējas tikai par mūsu jaunāko bērnu. Vecākie jau izauguši un neprasa tik daudz rūpju. Viņai atkal ir laiks sev un, izrādās, ka viņai nav vajadzīgs neviens muļķis blakus, lai justos labi un īpaši. Viņa iemācījusies sevi cienīt un likt citiem cienīt sevi. Es to neizdarīju, bet atnāks kāds cits vīrietis un izdarīs to. Ja jums blakus ir tāda sieviete, patiesi cieniet viņu. Varbūt viņai nav ideāli izmēri, bet citu tādu jūs neatradīsiet.

Būšu priecīgs, ja atbalstīsiet mani un ieteiksiet šo stāstu.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

10:26 05.07.2017Baņuta Osīte
Ek,jūs vīrieši, tikai par sevi domājiet .Vai neredzēji ,ka viņa ir darbos noslogota, tikai domājot un darot ,lai jums visiem ir labi ,ko? Attapies ,bet ir par vēlu 1
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv