Vīrietis, kurš rūgti nožēloja, ka pameta ģimeni...

23.06.2017

Manai sievai bija liekais svars. Viņai parādījās celulīts un strijas uz ķermeņa, tauku krokas uz vēdera. Viņa vairs nerūpējās par sevi: nesukāja un neveidoja matus, aizmirsa par meikapu. Viņa vairs nevalkāja skaistas lietas, pastāvīgi valkāja vienu un to pašu nepievilcīgo apģērbu.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņa vairs netaisīja manikīru, reti kad likvidēja liekos matiņus, pārstāja nēsāt krūšturi, kas uzreiz parādīja viņas nokarājušās krūtis. Viņa nekopa savas uzacis. Galu galā viņa pārstāja būt pievilcīga. Viņā nebija palicis nekas no tās brīnišķīgās sievietes, kurā es kādreiz iemīlējos.

Šodien, tieši pēc gada, es satiku savu bijušo sievu. Cik es biju pārsteigts! Viņa bija bija neticami skaista un mirdzoša! Viņa bija slaida, nebija ne miņas no tauku krokām, lielā vēdera un izstaipītās ādas. Viņas spilgti sarkanie mati graciozi viļņojās pār pleciem, izceļot pilnīgās lūpas. Mugurā viņai bija kleita, kas izcēla viņas tievo vidukli. Es nespēju noticēt, ka šī sieviete ir trīs manu bērnu māte.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

10:26 05.07.2017Baņuta Osīte
Ek,jūs vīrieši, tikai par sevi domājiet .Vai neredzēji ,ka viņa ir darbos noslogota, tikai domājot un darot ,lai jums visiem ir labi ,ko? Attapies ,bet ir par vēlu 1
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv