13 lietas, kas sievietei jāzina par vīrieti

25.06.2017

Lai izveidotu brīnišķīgas un ilgstošas attiecības ar partneri, jāiemācās viņš saprast. Protams, tam jābūt abpusēji, bet šodien pastāstīsim jums tieši par to, ko vajadzētu ņemt vērā sievietēm. Jūs būsiet pārsteigtas par to, cik daudz nezinājāt par vīriešiem.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņiem patīk apskāvieni. Ne katrs vīrietis ir kaislīgs alfa tēviņš. Ir tādi, kas novērtē maigumu. Pacentieties izprast sava partnera temperamentu, lai varētu viņam dāvāt tieši to maigumu, kuru viņš vēlas.

2. Viņi nedomā par to pašu, par ko domājat jūs. Dažreiz sievietes jautā vīrietim, ko viņš domā par vienu vai otru lietu/situāciju. Jums tā šķiet ļoti svarīga, bet partneris ietiepīgi atkārto `nezinu`. Kādēļ? Tādēļ, ka viņš tiešām nedomā par tik izteikti sievišķīgām problēmām. Viņam sarežģīti pateikt jums to, ko jūs vēlaties dzirdēt.

3. Viņi neprot lasīt domas. Jā, mīļās dāmas, par to vajadzētu atcerēties katru reizi, kad izdomāsiet apvainoties uz cilvēku par viņa vienaldzību. Vīrieši domā savādāk nekā sievietes. tas, kas jums liekas kā dzīvības vai nāves jautājums, viņam izskatās maznozīmīgs. Izskaidrojiet savu viedokli, ja vēlaties tikt sadzirdētas.

4. Viņiem patīk risināt problēmas! Neuzveliet uz saviem pleciem smago mājas darbu. Vīrietim būs patīkami, ja pateiksiet viņam, ka jāiesit nagla sienā jaunajai gleznai vai palīdzēt jums citā lietā.

5. Viņi nemīl sievietes, kuras ir ļoti augstās domās par sevi. Nejauciet to ar pašapziņu un pašpietiekamību. Runa ir par tām sievietēm, kuras katru dienu manipulē ar saviem partneriem kā ar rotaļlietām. Neviens vīrietis ilgi to neizturēs.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv