Šīs mātes foto `pirms un pēc`pierādīja, ka atzīme uz svariem, nenozīmē pilnīgi neko!

25.06.2017

Daudziem no mums ir šis sliktais ieradums: pārāk bieži kāpt uz svariem un vilties ieraudzītajā ciparā. Bet ko tad, ja mēs Jums teiksim, ka tas skaitlis uz svariem nav nemaz tik svarīgs, kā Jūs domājat?

 

Mamma un fitnesa blogere Adriena Osuna iepazīstināja mūs ar lielisku iemeslu, pārstāt būt apsēstiem ar savu svaru un sākt koncentrēties uz to, kā mēs izskatāmies un jūtamies savā ķermenī. Četru zēnu mamma, Adriena pilnībā mainīja savu ķermeni, un atzīme uz viņas svariem saglabājās gandrīz nemainīga.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pa kreisi — 82,5 kg, pa labi — 81,6 kg.

Aplūkojot viņas fotogrāfiju `pirms un pēc`, kļūst skaidrs, ka Adriena pavadīja daudzas stundas sporta zālē, un viņas nostiprinātā figūra — spilgts tam pierādījums. Tomēr viņas svars ir samazinājies tikai kilogramu. Ar savu piemēru meitene pierāda, ka mums būtu mazāk jāuztraucas par skaitļiem uz svariem un vairāk par to, kā svars ietekmē mūsu labsajūtu un veselību.

Pēc Adrienas vārdiem, ideālas figūras sasniegšanai nav īsāka ceļa, kā tikai fiziski vingrinājumi. `Es nelietoju nekādus speciālus produktus vai preparātus, — saka meitene. — Es pat nebiju uz diētas. Tas viss — smaga darba rezultāts sporta zālē, stangu cilāšana un periodiskas atslodzes dienas`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv