Šis pāris adoptēja puisēnu. Pēc 7 gadiem par viņu atklājās šausminoša patiesība

25.06.2017

Adoptēšanai līdzi nāk daudz dažādu risku, uz kuriem mēs dažreiz pieveram acis. Bērnu adopcijas perioda process prasa pacietību un sapratni, jo tie ir bāreņi vai arī tie, kurus ir pametuši vecāki. Tomēr adoptācijai ir vēl viena puse, kuru nākamiem vecākiem nevajadzētu ignorēt, un šis stāsts —spilgts tam pierādījums.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums
Kā daudzi citi pāri, Terēza Nunjeza ar savu vīru nevarēja tikt pie bērniem. Viņi sapņoja kļūt par vecākiem, tāpēc nolēma adoptēt bērnu. Sava nākamā bērna meklējumos pāris devās uz Ukrainu, kur pamesto bērnu skaits ir diezgan liels.

Tur viņi iepazinās ar mazu puisīti, kurā uzreiz iemīlējās un turpinājumā nolēma viņu adoptēt. Deva dēlam vārdu Viktors. Audžuvecāki pamanīja, ka bērnam ir dažas saziņas problēmas, tāpēc aizveda viņu pie ārsta, tomēr zēns tika galā ar visiem viņam piedāvātajiem testiem.

Pēc 7 gadiem Viktors sāka ciest no aizkaitināmības, izjust grūtības mācībās, kā arī slikti atšķirt krāsas.
Kā vēlāk noskaidrojās, Viktoram bija embrionālais alkohola sindroms, viņa māte lietoja alkoholu pirms un grūtniecības laikā, kas arī provocēja novirzes bērna psiho fiziskajā attīstībā. Tā slimība nav ārstējama, Viktoram un viņa vecākiem nāksies iemācīties tikt galā ar šo zēna stāvokli. Dotajā gadījumā labākās zāles būs tikai mīlestība, sapratne un saziņa.
Problēma ir ne tikai pašā faktā par atteikšanos no bērniem, bet apziņā, ka adoptētajam bērnam ir sava pagātne, kas ir ģenētiski saistīta ar viņa bioloģiskajiem vecākiem. Un dažreiz viņu trūkumi atstāj nopietnu nospiedumu uz bērniem.

Diemžēl, adoptācija — ir sava veida loterija. Jūs nevarat droši zināt, kādus gēnus nēsā sevī bērns. Tomēr, kā apgalvo daži psihologi, mīlestība, ģimene, draugi, un labvēlīga atmosfēra var palīdzēt audžubērniem aizmirst par savu bēdīgo pagātni.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv