9 paradumi, kas kopīgi visiem garlaicīgajiem cilvēkiem. Vai tu par to zināji?

28.06.2017

Garlaicīgs cilvēks - tā nav rakstura iezīme. Tā ir diagnoze. paradumu un uzvedības komplekss. Tādi nepiedzimst. Tādi kļūst. dažreiz tādi kļūst apstākļu ietekmē, ja nav pietiekoši stipra rakstura. Garlaicīgiem cilvēkiem jāmet līkums, kā upe met līkumus ap akmeņiem. Mēģināt tos mainīt ir bezjēdzīgi. Mainīties šāds cilvēks var tikai tad, ja pats sapratīs savu problēmu, uzrotīs piedurknes un ķersies pie darba.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņi neatzīst savas kļūdas.
Viņi to darīt neprot, pat tad, ja viņu vaina ir acīmredzama. Un pirmām kārtām viņi nespēj analizēt savu uzvedību. Viņi ļoti reti var atzīt, ka tiešām ir garlaicīgi. Savos trūkumos šie cilvēki vainos visu, ko vien var: vecākus, varu, apkārtējos, bet ne sevi.


2. Viņiem ir tieksme pārspīlēt. Patiesībā viņiem pašiem šāda uzvedība liekas dabiska. Viņi pārāk asi reaģē uz problēmām, neveiksmēm, kritiku no malas. Un nereti šādā situācijā zaudē veselo saprātu. Tā vietā, lai izelpotu, ietu soli uz priekšu un pieņemtu lēmumu, viņi krīt panikā un vēl vairāk sarežģī situāciju.


3. Viņi ir koncentrējušies uz sevi. Tā ir pati spilgtākā garlaicīga cilvēka pazīme! Pati interesantākā tēma sarunai - viņi paši. Viņu problēmas, mājas darbi, sasniegumi, sīkas viltībiņas, radinieki, nākotnes plāni. Te nu būtu vietā atcerēties vienu no Gļeba Žeglova likumiem: `Iemācies uzmanīgi klausīties cilvēkā un centies viņu izaicināt uz sarunu par sevi.` Garlaicīgie cilvēki nav redzējuši `Tikšanās vietu mainīt nedrīkst`, `Žēlsirdības gadsimtu` arī nav lasījuši. Toties viņi vienmēr gatavi apspriest, nosodīt un piekarināt birku.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv