Mātes mīlestība ir tik spēcīga, ka spēja atgriezt meitas dzīvību! 

01.07.2017

Dženija Grosbeka bija jauna ārste - 25 gadu vecs interns no Spanish Forkas, Jutas štata. Viņa dzīvoja parastu dzīvi, bet viena diena izmainīja visu.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šajā dienā Dženija aizbrauca automašīnā ar savu 18 mēnešus veco meitu Liliju un iekļuva avārijā, kurā viņa nomira, bet viņas meita pavadīja 14 stundas bez jeb kādas palīdzības.

Pēc ikdienas 2015. gada 7. marta KSL avīzes, četri policijas darbinieki nolēma aiziet uz avārijas vietu, kur vietējais makšķernieks redzēja gandrīz visu upē noslīkušu automašīnu. Dīvaini, ka cilvēki no glābšanas brigādes, kuri nodarbojās ar bērna glābšanu, pastāstīja, ka viņus uz notikuma vietu pasauca balss, pateicoties kurai viņi spēja ierasties laicīgi uz notikuma vietu.
Avārija notika naktī, dēļ sliktās redzamības nebija nekādu ziņu par nelaimes gadījumu. Nākamajā rītā izmeklējumi parādīja, ka Dženija nomira 10:30 vakarā. Dēļ kontroles zaudēšanas pār automašīnu, viņas iebrauca upē.

14 stundas pēc nelaimes gadījuma, kad atbrauca glābēji, viņi dzirdēja balsi no automašīnas, kas sauca pēc palīdzības.

Policija steidzās pie mašīnas un kāds bija viņu pārsteigums, kad viņi atrada automašīnā māti ar bērnu. Glābēji saka, ka tas bija brīnums, ka bērns bija dzīvs pēc tik daudzām stundām aukstumā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv