7 pazīmes, ka Jūsu partnerim ir emocionālā pieķeršanās citam cilvēkam

05.07.2017

Fizisko nodevību var noteikt vieglāk nekā emocionālo. Jūsu vīrs, biežāk pazūd `darbā`, viņš smaržo pēc sieviešu smaržām, uz krekla manāmas lūpu krāsas pēdas ... viss skaidrs. Bet, kā saprast, ka viņam ir kāda cita prātā? It kā viņš ir ar Jums, bet tajā pašā laikā ir iegrimis savās domās. Šķiet, ka Jums ir viss labi, bet viņam parādās kaut kādas savas intereses, jauns leksikons, dīvaina uzvedība. Tas viss var liecināt par to, ka viņa domas ir aizņemtas ar citu sievieti.

Psihoterapeits stāsta, kā sākumposmā saprast, ka viņš ir aizrāvies ar kādu citu.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Jūsu seksuālā dzīve krasi samazinās vai, tieši otrādi, ir kļuvusi daudzas reizes labāka

Ja Jūsu vīram kāda ir, un viņa platoniskās jūtas vēl nav paspējušas izaugt kaut kam lielākam, mīlēšanās biežums ar Jums var pieaugt. Psihoterapeits Džinijs Lavs to izskaidro šādi, ka kaisle uz jauno objektu vēl neatrod izeju, tāpēc viņš izmanto, rupji runājot, to kas ir.

Protams ka, visi cilvēki ir dažādi, un daži vīrieši līdzīgā situācijā, gluži pretēji, noslēdzas no sievas. Viņu libido uz laiku samazinās, līdz tam, kamēr neiegūs savas kaisles jauno objektu.


2. Viņš Jums šķiet savrups un tāls

Ja jūsu partneris meklē uzmanību un emocionālu atbalstu no citas personas, viņš var pārstāt apspriest ar Jums savas lietas. Sazināšanās ar cilvēkiem bieži atņem tik daudz enerģijas, saka Lavs, ka partnerim vienkārši nav spēka un noskaņojuma veltīt laiku Jums. Ja iepriekš viņš nepārtraukti dalījās ar Jums ar saviem dzīves stāstiem, situācijām darbā un citām niansēm, bet tagad pārstāja, tas nozīmē, ka viņš to dara citur. Tā ir pirmā zīme, ka viņam ir kāda cita prātā. Nākamais posms — fiziski viņš būs blakus, bet Jums liksies, ka viņš ir visur, bet ne ar Jums.


3. Viņa attieksme pret Jums ir mainījusies

Un tā, starp Jums jau ir radusies plaisa. Tagad viņš var sākt slavēt savu jauno aizraušanos un noniecināt Jūs. Piemēram, viņam pēkšņi vairs nepatīk tas, ko Jūs gatavojat. Viņš var sākt kritizēt Jūsu gaumi. Kaut gan agrāk viņu viss apmierināja un kā vēl. Psihoterapeits izskaidro, ka tas ir saistīts ar jaunā jūtu objekta idealizāciju.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv