Rihannu kritizēja par viņas svaru, bet viņas atbilde iedvesmoja tūkstošiem sieviešu, jo..

09.07.2017

Daži liekie kilogrami var morāli traumēt sievieti, īpaši mūsdienu sabiedrībā, tik apsēstai ar skaistumu. Kritiķu vidū, kuri ir gatavi pārmest Jums jebkuru trūkumu, grūti ir palikt laimīgai un pār sevi pārliecinātai. Daži vārdi ir spējīgi ievainot stiprāk par jebkuru ieroci.


Lai kā mēs necenstos saglabāt pašcieņu, pārmetumus un kritiku, teiktus mums, vairākums uzņem diezgan sāpīgi. Un to neviens nav pelnījis ! Nevienam nav tiesības izteikt savu neapmierinātību par svešu ķermeni, lai tas būtu balts vai tumšādains, tievs vai piebriedis, vesels vai nepilnvērtīgs.


Nesen Rihannu publiski kaunināja par viņas svara pieaugumu. Sporta izdevuma blogeris uzrakstīja dažus diezgan aizvainojošus vārdus par Rihannu. Viņš salīdzināja dziedātāju ar sumo cīkstoni un pauda bažas, ka visas skaistās meitenes ņems no viņas piemēru un kļūs līdzīgas cilvēkiem no multfilmas `WALL-E`: slinkiem un piebriedušiem. Taču Rihannas pielūdzēju armija uzsāka pret kritiķi īstu karu, kura rezultātā viņu atlaida no darba.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums
Bet, tās vēl nav stāsta beigas! Rihanna nolēma atbildēt savam apvainotājam un publicēja savā sociālo tīklu lapā attēlu-mēmi ar reperi Guči Meinu (Gucci Mane) uz kura bija rakstīts: `Ja Tu nebiji manā pusē 2007-jā, tad 2017-jā Tu arī mani neesi pelnījis`.

Malacis Riha! Ar to viņa lika visiem saprast, tiem kas ir neapmierināti ar viņas ārieni, ka zvaigznes — parasti cilvēki, kuriem arī mēdz būt sarežģīti periodi dzīvē.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv