4 noslēpumi no galvenā Holivudas dietologa. Jums tas jāzina!

14.07.2017

Vai esiet kādreiz aizdomājušies kā Holivudas zvaigznēm izdodas saglabāt savu ķermeni ideālā formā daudzus gadus? Bez tā, ka viņi regulāri apmeklē trenažieru zāli, viņiem ir vēl viens slepenais ierocis - dietologs!


Kellija Leveka - slavenā Holivudas dietoloģe! Viņai ir daudzi zvaigžņu klienti, piemēram, Džesika Alba, Mollija Simsa un Čelsija Hendlere. Viņa ne tikai palīdz saglabāt slaidu figūru, bet pilnībā mainīja viņu attieksmi pret ēdienu.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Nesen Kellija pat izdevusi savu pirmo grāmatu`Mīlestība pret ķermeni`, kura palīdz lasītājiem tikt skaidrībā par savu diētu. Viss balstās uz principu, kuru pati Kellija sauc par `Lielisko Četrinieku`.

`Lieliskais Četrinieks` - tās ir olbaltumvielas, tauki, šķiedrvielas un zaļumi. Kopā šīs četras grupas spēj atslēgt bada hormonus organismā un pazemina cukura līmeni asinīs.

Es dodu klientei kokteili ar šo Lielisko četrinieku, un šī formula piepilda viņu ar enerģiju uz visu dienu. Visi domā, ka uz dienas beigām vienkārši nebūs spēka, bet tā tas nav.
`Kaloriju skaitīšanas vietā mums jālieto mūsu šūnām vajadzīgas vielas`, - stāsta dietoloģe.


Pirmo ēdienreizi Kellija iesaka starp 8 un 9 no rīta. Lai gūtu enerģijas un vajadzīgo minerālu lādiņu, viņa sajauc zaļumus, ogas, čia sēklas un mandeļu pienu. Tāds kokteilis labi remdē izsalkumu un tonizē.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv