Jūsu urīna krāsa kļuvusi rozā? Tas varētu liecināt par zemu kuņģa skābumu...

16.07.2017

Organisma spēja pārstrādāt un uzņemt vitamīnus ir ļoti nozīmīga. Ja mēs nespējam uzņemt В12 vitamīnu, mēs jutīsimies noguruši. Cinka trūkums iespaido mūsu imūnsistēmu un tūkstošiem organisma funkciju. Daļēja olbaltumvielu pārstrāde var kaitēt mūsu organismam, jo tās var iekļūt asinīs. Bez tam tas var izjaukt mikrofloras līdzsvaru zarnu traktā, aknās, dzelzs un В12 vitamīna trūkumu.


Pēc statistikas datiem,rozā vai iesarkans urīns pēc sarkano biešu lietošanas uzturā ir 10–14% iedzīvotāju. Bet bieži tas novērojams arī cilvēkiem dzelzs trūkumu organismā dažu vielu uzņemšanas traucējumiem. Bez tam, dzelzs trūkums organismā ir tieši saistīts ar zemu kuņģa skābumu. Tā konstatēšanai jau sen lieto tā saucamo `biešu testu`.

Raksta turpinājums - lapa #1
Urīna krāsas izmaiņas pēc biešu lietošanas saistītas ar bietēs esošo betanīna pigmentu. Kuņģa sulai un mikroflorai ir liela nozīme pārtikas produktos esošo pigmentu šķelšanā. Ja jūsu kuņģa skābums ir ļoti zems, urīns var iekrāsoties rozā krāsā. Lai pārbaudītu sava kuņģa un zarnu trakta veselību, cilvēki bieži izmanto bietes vai biešu sulu.

Bet ir arī citi faktori, kas ietekmē mūsu organismu- skābeņskābe, dzelzs, askorbīnskābe un zarnu baktērijas. Arī cilvēki ar normālu kuņģa рН līmeni, var sastapties ar urīna krāsas izmaiņu. Tas var mazināt biešu testa precizitāti. Vēl daži zema pH līmeņa simptomi ir: svara pieaugums (to var izsaukt arī citi faktori), piemēram, skābes reflukss, gremošanas traucējumi, gāzes, ādas problēmas, astma, alerģija, nogurums.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv