5 somas, kas padara jūs vecmodīgas

22.07.2017

Somas ir tas aksesuārs, kuras, nepareizi izvēlētas spēj sabojāt visu tēlu. Mēs pat neatgādināsim par to, ka somai jābūt bez noberzumiem, skrāpējumiem un labā kvalitātē.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Kādas somas jūs padara vecmodīgas?

1. Blāvu krāsu garlaicīgas somas

Protams, katrai sievietei garderobē jābūt neitrālas krāsas somai, kuru var nēsāt jebkurā gadalaikā. Tai jābūt universālai un ietilpīgai. Un pilnīgi pietiek ar vienu tādu `dežūrsomu`, kuru var paņemt līdz gan uz darbu, gan uz izstādi pēc darba. Bet, atjaunojot somu klāstu, dodiet priekšroku spilgtas krāsas somām.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

08:28 24.01.2018Anna
100% piekrītu par brenda somu viltojumiem - tas izskatās pārāk vulgāri un smieklīgi. Par somām bez formas es gan padiskutētu, jo man šķiet, ka viņu stāsts ir bez maz vai never-ending, jo bieži mēs tādas somas izmantojam sporta zālei, iepirkumiem vai arī vasaras izbraukumiem uz dabas vai pludmales, es tomēr tās neiekļautu anti sarakstā, bet aizvietotu pret kūrortu somām - kā es ciest nevaru, kad iet tantuki ar somām Egypt, Turkey, Thailand utt - tas izskatās vienā līmenī ar viltus Louis Vuitton, D&G un pārējiem :) Runājot par favorītiem - nesen sev iegādājos klasisko melno mugursomu ( https://newmood.lv/p/Jaunā lapā ) un nēsāju viņu gan ikdienā, gan svētkos - ļoti universāla un praktiska. Arī tagad skatos, ka modē ienāk jostu somas, taču vēl pie mums LV nekur nav redzētas, varbūt kāds ir acīgāks pār mani un var ieteikt vietas, adreses, saites? Ļoti novērtēšu, paldies!
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv