Pārstājiet ierobežot sevi. 5 iemesli, kāpēc izlaist gāzes - tas ir pilnīgi normāli

27.07.2017

Tā nav pati estētiskā un `krāšņākā` tēma, bet dažiem cilvēkiem ir neērti runāt par to. Tādējādi, gāzes iziešana – tas ir dabisks process, kas ir rādītājs, ka cilvēka gremošanas sistēma darbojas labi. Vidusmēra cilvēks izdala gāzes 5–10 reizes dienā. Daži produkti, piemēram, saldie kartupeļi, pupas, auzas un baltie milti izraisa vēdera uzpūšanos, pavadījumā ar spēcīgāku smaku.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šeit ir 5 iemesli, kāpēc gāzes – tas ir pilnīgi normāli.

1. Samazinās uzpūšanās

Tas ir loģiski, ka gāzes, uzkrājoties zarnās, rada vēdera uzpūšanos. Un bikses kļūst šaurākas, un Jums nav ērti. Var rasties sāpes un graizes vēderā. Neierobežo sevi, iztukšo zarnas, izlaižot liekās gāzes. Jūs uzreiz sajutīsiet atvieglojumu.


2. Samazinās komplikāciju attīstības varbūtība divertikulīta gadījumā


Ierobežojot sevi, Jūs paši sev radiet kaitējumu zarnām. Gāzes neatrodot izeju, tas noved pie zarnu sieniņu paplašināšanās. Tas ir īpaši bīstami, ja Jums ir diagnosticēts divertikulīts – iekaisuma slimība, kuras gadījumā uz zarnu sieniņām veidojas maisveidīgi izvirzījumi, līdzīgi trūcei.


3. Samazinās uzbudināmība


Pastāvīga sevis ierobežošana var novest pie tā, ka cilvēks kļūst uzbudināms un dusmīgs. Slikts garastāvoklis var pāriet stresā, kas nelabvēlīgi ietekmē veselību kopumā. Nesarežģījiet sev dzīvi, neuzkrājiet gāzes un, kā rezultātā ir aizkaitināmība.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv