Kubā atrasta vakcīna pret vēzi! Vairāk nekā 4 000 cilvēku jau ir izārstējušies!

03.08.2017

Vēzis — pati nāvīgākā mūsu laika slimība un diemžēl, zinātniekiem vēl nav izdevies atrast pret to zāles. Ir daudz zinātnieku, kuri veltījuši visu savu dzīvi meklējot zāles un ir perspektīvas dabīgām alternatīvām, kuras var aizstāt ķīmijterapiju un starus nākotnē. Jaunākais piemērs ir pētījums no Kubas, kur neliela zinātnieku grupa ar ierobežotu budžetu, varēja izstrādāt vakcīnu pret vēzi, kas izārstēja vairāk nekā 4000 cilvēku! Zinātnieku savienību iespaidoja Kubas atklājums un daudzi ārsti apgalvo, ka beidzot ir atrastas zāles pret vēzi!


Vakcīna ir devusi neticamus rezultātus pat vēlīnās vēža stadijās. Viņa beidzot ieraudzīja gaismu pēc 16 gadu intensīvas pētniecības un tai nav nekādu blakusparādību. Vēl iespaidīgāks ir fakts, ka tādā valstī kā Kubā, ir izdevies radīt šādu brīnišķīgu gara darbu, bet nevis lielajām valstīm un farmācijas gigantiem, kuri pat nebija tuvu tam. Vakcīna darbojas, uzbrūkot olbaltumvielām, kas ir pazīstams kā epidermas augšanas faktors, kurš ļauj plaušu vēža šūnām augt. Vakcīna CimaVax uzlabo imūnsistēmu un paātrina antivielu veidošanos, kuras sasaistās ar epidermas augšanas faktoru, atvairot vēža šūnas un nepieļaujot slimības izplatīšanos. Tas uzlabo pacienta izturību un efektīvi aptur slimības progresēšanu. Vakcīnas ievadīšana arī atvieglo vēža simptomus un mazina sāpes — pēc dažiem ārstēšanās kursiem pacienti novēro nozīmīgu svara pieaugumu, jo atgriežas apetīte un enerģija. Vakcīna jau ir tādās valstīs, kā Bosnija un Hercegovina, Paragvaja, Kolumbija un Peru.


Kubas zinātniekiem ir lielas cerības, ka vakcīna varēs izārstēt krūts, dzemdes un prostatīta audzējus, vienlaikus arī turpinās citu vēža veidu pētījumi. Vakcīna ir brīvi pieejama kubiešiem, bet cilvēki no citām pasaules daļām var informēt sevi par vakcīnu, griežoties pie Kubas veselības aprūpes dienestiem.

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv