6 sieviešu kļūdas, kas var iznīcināt attiecības

17.08.2017

Daudzi no mums uzskata, ja mēs atrodamies ilgtermiņa attiecībās, tad mums izdosies izvairīties no kļūdām, kuras ir spējīgas tajās sēt nesaskaņas. Tomēr ir dažas problēmas, kas var iztraucēt Jūsu idilli ar partneri, neatkarīgi no tā, cik ilgi esat kopā.

Piedāvājam Jūsu uzmanībai 6 izplatītākās sieviešu kļūdas, no kurām Jums vajadzētu izvairīties, ja nevēlaties sagraut savas attiecības.

 

Foto: avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Nepamatota greizsirdība


Dažas sievietes mēdz domāt, ka katra meitene, ar kuru sarunājas viņas vīrietis, cer viņu iegūt. Daudzas no viņām uztver naidīgi
jebkādu sava mīļotā mijiedarbību ar pretējo dzimumu. Jautājums ir tajā, kurš galu galā cieš no šīs greizsirdības?

Atbilde ir — vīrietis. Pastāvīgas sūdzības par jebkādu kontaktu ar citām sievietēm un aizdomas par neuzticību ir spējīgas nokaitināt ikvienu. Meitenes, atcerieties: ja divi pretējā dzimuma cilvēki sarunājas viens ar otru, tas uzreiz neizsaka, ka ir fiziskā pievilcība starp tiem.


2. Neuzskata, ka vīriešiem ir nepieciešama personīgā telpa

Kad sievietes lūdz kādu atstāt viņas mierā, tad tas dažreiz nozīmē pretējo — patiesībā, šādos brīžos tām ir nepieciešams, lai šis cilvēks pabūtu blakus viņām. Tomēr gadījumā ar vīriešiem viss ir savādāk. Ja Jūsu partnerim ir slikts garastāvoklis un viņš lūdz Jums iespēju pabūt vienatnē, tas nozīmē, ka tieši tas viņam ir nepieciešams.



3. Nerūpējas par sevi


Esot ilgtermiņa attiecībās, dažas sievietes uzskata, ka rūpes par savu izskatu nespēlē tik izšķirošu lomu. Tomēr tas, ka Jūs visu dienu staigāsiet pa dzīvokli izstaipītā pidžamā ar sajauktiem matiem un nekoptiem nagiem, nepatiks nevienam vīrietim. Visas šīs lietas ir svarīgas, neatkarīgi no tā, kādā etapā atrodas Jūsu attiecības. Atcerieties, ka rūpes par savu izskatu palīdzēs viņiem vienmēr palikt tonusā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv