Lūk, kādas 4 īpašības raksturīgas cilvēkiem, kuriem patīk paraudāt

23.08.2017

Mūsdienu sabiedrībā asaras tiek uzskatītas par vājuma pazīmi, tāpēc daudzi uzskata par labāku slēpt savas sāpes nevis izraudāt tās. Tas nozīmē, ka daudzi no mums raud ļoti reti. Mēs pat jūtam diskomfortu raudošu cilvēku tuvumā. Tas, kurš atļaujas demonstrēt savas emocijas cilvēkos tiek uzskatīts par pārāk jūtīgu un bezpalīdzīgu cilvēku.

 

Un tomēr - cilvēki, kuri bieži raud, nemaz nav tik bezpalīdzīgi un vāji. Viņiem piemīt tādas rakstura īpašības kādu nav citiem cilvēkiem.


Lūk, kādas 4 īpašības raksturīgas cilvēkiem, kuri bieži raud.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Viņi nepārdzīvo par to, ko par viņiem nodomās apkārtējie.

Stipras emocijas, tādas kā kliedzieni un raudas, demonstrē ievainojamību, no kuras izrādīšanas vairums cilvēku cenšas izbēgt. Kad mēs esam ievainojami, mēs uzticamies kādam cerībā, ka mūs uzklausīs un atbalstīs. Diemžēl, tas ne vienmēr nostrādā, jo daudzi vienkārši baidās atrasties blakus tiem, kas atklāti izrāda savas emocijas.

Neskatoties uz šādu negatīvu pieredzi, cilvēki, kuri bieži raud, vienmēr ir gatavi dalīties ar savām jūtām un emocijām ar citiem. Un tas ir īsts varoņdarbs! Daudzi vēlētos kaut nedaudz izrādīt vājumu, bet bailes no nosodījuma liek slēpt savas īstās emocijas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv