10 dāvanas, par kurām sapņo jūsu vīrs. Vēlas, bet klusē!

24.08.2017

Kad vīrietis meklē dāvanu mīļotai sievietei, tad it kā skaidrs, ko izvēlēties: apģērbs, rotaslietas, tehnika. Tas patiktu jebkurai! Bet ar dāvanām stiprajam dzimumam ir sarežģītāk. Zeķes un skūšanās putas - tas jau ir banāli, bet jaunam urbim naudas nepietiek. Bet nevajag krist izmisumā! Mēs sagatavojām jums sarakstu no 10 dāvanām, kuras noteikti patiks jūsu otrai pusītei.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Dariet lietas, kuras viņš mīl
Viņš nevēlas, lai jūs darītu to, ko pati negribiet... Bet ļaujiet viņam justies mīļotam un īpašam un atkāpieties no saviem principiem kaut reizi. Piemēram, nopērciet viņam biļetes uz futbolu un aizejiet uz maču abi kopā.


2. Jauna ģimenes tradīcija
Uzdāviniet dāvanu, kuru varēsiet pārvērst jaunā ģimenes tradīcijā. Piemēram, nopērciet velosipēdu tandēmu un kopā pabraukājiet katru svētdienu.


3. Dāvana ar slēptu nozīmi
Laba dāvana var būt lēta un vienkārša. Jums noteikti ir kopēji joki. Uzdāviniet vīrietim kaut ko, kas par tiem atgādinās. Piemēram, krūzīti ar frāzi, kuras nozīme saprotama tikai jums diviem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [2]

10:20 21.11.2017Anna
Paldies par labu špikeri - protams, par komplimentiem personīgi mani uzjautrināja, jo sapratu, ka tad gandrīz katru dienu taisu vīram dāvanas - ļoti bieži viņam saku, cik viņš man ir gudrs, spēcīgs vai mīļš :) RUnājot nopietni, tad no pēdējām idejām, kas man iepatikās - bija lielais mīkstais halāts ( parasti SPA viesnīcās vīram ļoti patīk to uzvilkt mugurā) un dāvanu karšu izlase vīrietim no dāvanu serviss ( https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/Jaunā lapā ). Dāmas, kādas vēl jums ir idejas, kā iepriecināt mīļoto? Dalaties ar pārējiem, būsim ļoti pateicīgas :)
14:55 10.01ilze
Es pieturos pie klasikas - labas smaržas, vakariņas foršā restorānā vai arī cits kopīgs izbrauciens uz spa viesnīcu, es gan parasti meklēju šeit https://www.gribuatpusties.lvJaunā lapā , jo priecē ļoti patīkamas atlaides. Kā ir jums? Vai ir pieņemami uzdāvināt ( samaksāt pašai) par vakariņām, brīvdienām utt?
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv