Pat paša sieva uzskatīja viņu par nenormālu, bet viņš izrādījās īsts varonis ...

24.08.2017

Tongs Fuoks Fuks bija parasts vjetnamietis un dzīvoja vienkāršu dzīvi, bet pēc viņa rīcības visi sāka viņu uzskatīt par nenormālu — pat paša sieva. Vēlāk, uz viņa mājām, Ņačanas nomalē sāka nāk noraudājušās jaunas meitenes, bet pa pastu viņš saņēma daudz pateicības vēstuļu.


Šodien Tongu sauc par `Vjetnamas tēvu`, jo 15 gadu laikā viņš adoptēja 100 bērnus, kuri varēja nomirt vēl nepiedzimuši.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Vjetnamā aborts — ir parasta lieta. Bieži vien mātes atbrīvojas no meitenēm ar aborta palīdzību, neskatoties uz to, ka uzzināt nākamā bērna dzimumu ar ultraskaņas palīdzību ir pretlikumīgi. Bet, Vjetnamas ārsti atrada veidu, kā apiet likumus: viņi grūtniecēm apgalvoja, ka bērns `ir ļoti līdzīgs mātei`. Tas nozīmē vienu: būs meitene, un tad viņas māte ies uz abortu ...

2001. gadā Tonga Fuoka Fuka sieva palika stāvoklī. Kad viņi kopā ieradās slimnīcā, viņš pamanīja dīvainu kabinetu, kurā iegāja grūtnieces, bet iznāca no tā ar asarām acīs. Vēlāk viņš saprata, kas tur īsti notiek, un tūlīt nolēma ķerties pie lietas. Viņš bija ļoti sašutis par notiekošo un nolēma palīdzēt visām sievietēm, kuras nonāca tādā situācijā, lai tikai bērni būtu dzīvi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv