Vīrietis ielēja benzīnu 110 dolāru apmērā un sapratis, ka ir atstājis kartiņu mājās. Tad..

30.08.2017

Tagad, kad ikvienam ir pieeja internetam, mēs varam uzzināt, kas notiek otrā pasaules malā, bez liekām pūlēm. Ar plašsaziņas līdzekļiem arvien biežāk mēs uzzinām par sliktām ziņām. Bet, bieži vien ziņu aģentūras var arī iepriecināt!

 

Rīcības ar lielo burtu, palīdzēt tuvākajam – to arī var izlasīt daudzos rakstos. Daži atrod gaismu tuneļa galā tad, kad viņi jau zaudē jebkuru cerību un ticību tam.

 
Viena lieta – skatīties video, bet cita lieta – palīdzēt reālajā dzīvē. Taisons Kroilijs nevarēja samaksāt par degvielu, kuru viņš ielēja degvielas uzpildes stacijā.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Dienu pirms, viņš nomainīja kartiņu un aizmirsa jauno mājās. Vīrietis par to piemirsa un atcerējās tikai tad, kad viņš sniedzās pēc kartiņas. Lūk, ko pats Taisons saka – `Vakar es pārskaitīju naudu uz jauno kartiņu, pēc tam braucu uz degvielas uzpildes staciju, tad sapratu, ka esmu aizmirsis vajadzīgo kartiņu mājās`

`Es mēģināju kaut ko izdarīt, izmantojot mobilo lietojumprogrammu, bet es neatcerējos paroli! Tāpēc tas viss kļuva daudz nopietnāk, es sāku uztraukties, suns rēja bez pārtraukuma`

Ar visiem tā ir atgadījies, bet ne tad, kad runa gāja par 109,91 dolāriem! Iedomājieties, kā tas bija Taisonam!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv