Fēns pret maksts infekcijām: pieredzējušu ginekologu padomi

02.09.2017

Tas var likties kā neparasts fetišs, bet pēc ginekologu ieteikumiem, ir viena efektīva metode maksts mikozes profilaksei. Pēc seksa sievietēm, kurām ir biežas problēmas ar sēnīšu infekcijām makstī, vajadzētu izmantot ļoti parastu lietu - matu fēnu. Neesam pārbaudījuši, bet var pamēģināt!

Šis zelta padoms nāk no amerikāņu ginekoloģes Alises Dvekas. Savā grāmatā viņa raksta: `Kad jūs nodarbojaties ar seksu, jūs ar partneri apmaināties ar savām baktērijām. Maksts siltumā un mitruma tās jūtās kā mājās.` Ne vienmēr sekss beidzas ar maksts infekciju: `Parasti mūsu imūnsistēma ir tam gatava un sargā mūsu veselību. Bet katram ir jācenšās novērst infekcijas, ja organisms ir ļoti uzņēmīgs, un jāapbruņojas kaut ar matu fēnu,` viņa skaidro.

Sievietei pēc dzimumakta vajadzētu vispirms izmazgāt savu maksti ar siltu ūdeni, bet pēc tam izmantot fēna auksto gaisu, lai apžāvētu. Izmantojiet arī tīru roku dvieli. Esiet uzmanīgi, lai nepārcenstos ar žāvēšanu - tas var sagraut maksts bakteriālo līdzsvaru. Maksts iekšējai daļai jāpaliek mitrai.

Ne vienmēr pēc seksa ir nepieciešama maksts žāvēšana. Bet, ja esiet uzņēmīga pret sēnīšu infekcijām un nelietojāt prezervatīvu seksa laikā, vajadzētu kaut reizi izmantot šo metodi.

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv