5 strādājošas metodes, kuras patiešām palīdz paātrināt vielmaiņu

02.09.2017

Kas tad ir vielmaiņa? Īsāk sakot, tas ir process, kas nosaka ātrumu, kādā mēs pazaudējam patērētās kalorijas. Tieši no mūsu metabolisma līmeņa ir atkarīgs tas, cik ātri mēs varam iegūt svaru vai zaudēt to. Tāpat kā jebkurš cits process, kas notiek cilvēka organismā, vielmaiņa, bet tiešāk tās ātrums ir atkarīgs no daudziem noteicošiem faktoriem, tādiem kā vecums, fiziskās aktivitātes, kā arī sākotnējais svars. Ja Jūs vēlaties, lai liekie kilogrami ātrāk izzustu, un Jūs sajustu vieglumu visā ķermenī, tad Jums ir jāizmanto šīs 5 patiesi strādājošas metodes.

Raksta turpinājums - lapa #1
Dzeriet vairāk šķidruma


Ūdens — mūsu galvenais palīgs, lai izveidotu veselīgu un skaistu ķermeni. Tieši ūdens ir visvairāk vajadzīgs normālam metabolismam: jo tas izskalo visus sārņus un toksīnus no organisma, `atdzīvinot` katru šūnu un tādējādi paātrinot vielmaiņas procesus.

Noteikti izdzeriet glāzi ūdens tukšā dūšā tūlīt pēc pamošanās un pirms gulētiešanas. Dienas laikā ieteicams vidēji izdzert no 1,5 līdz 2 litriem ūdens. Galvenais — to darīt ne uzreiz, bet pakāpeniski, lai nenotiktu organisma atūdeņošanās.

Ja Jūs esat noguris sevi spīdzināt ar tīru un bezgaršīgu ūdeni, pievienojiet tajā svaigus sezonas augļus: tā dzēriens būs vēl noderīgāks labsajūtai un figūrai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv