Resnulis gadu ēda tikai kartupeļus un lūk, kas ar viņu notika!

28.09.2017

Austrālijas iedzīvotājs Endrjū Teilors pārdzīvoja par to, ka palicis resns. Pārdomājot savu ēdienkarti, viņš saprata, ka līdz šim tā sastāvējusi tikai no gāzētajiem dzērieniem, picas un ceptiem ēdieniem, kā arī saldumiem. Nav brīnums, ka liekie kilogrami parādījās ātri. Endrjū pat atzina, ka izjutis atkarību no šī ēdiena, gluži kā narkomāni izjūt atkarību no narkotikām. Pastāstīsim jums Endrjū tālāko stāstu.

Viņam nepatika viņa ķermenis, tāpēc viņš izlēma veselu gadu ēst tikai kartupeļus. Kāpēc tikai kartupeļus? Lai vienkāršotu ēdienkarti. Tā viņš arī izdarīja - 2016. gads Endrjū kļuva par kartupeļu gadu.

Raksta turpinājums
Labs un garšīgs ēdiens.
Austrālietis izvēlējās ne tos kartupeļus, kas parasti aug mūsu platuma grādos, bet saldos kartupeļus. Lai ēdieni neapniktu, viņš pievienoja sāli, tomātu mērci, dažādoja ar dažādām garšvielām un sojas pienu. Avitaminozes profilaksei Endrjū lietoja vitamīnus. Jaunā vīrieša ārsts atbalstīja viņa pāreju uz kartupeļu diētu, tikai ieteica samazināt ilgumu. Ne visi zina, ka kartupeļos ir kaudze barojošu vielu, arī C vitamīns un šķiedrvielas, un pat dzelzs. Par ogļhidrātiem, olbaltumvielām un taukiem pat nerunāsim.

Kā tas bija.

Sākumā ēst tikai kartupeļus bija grūti, pat ļoti grūti. Bet pēc tam Endrjū izdomāja, kā dažādot ēdienu ar piedevu palīdzību, dažādiem vārīšanas veidiem, sacepumiem, gatavoja pat biezputru un pankūkas, viņš atrada interesantus restorānus, kur varēja pasūtīt kartupeļu ēdienus, un pats aicināja draugus uz potato-party. Lai būtu sāta sajūta, viņam nācās apēst vismaz 3 - 4 kg kartupeļu dienā. Lai laicīgi pamanītu veselības problēmas, viņš regulāri devās uz apskatēm pie ārsta un nodeva analīzes, kuras vienmēr bija normā. Tā kā šim eksperimentam nebija negatīvas ietekmes uz viņa pašsajūtu, možumu un aktivitāti.

Rezultāts

Gada laikā Endrjū zaudēja veselus 50 kg un kļuva jūtami slaidāks, kā arī atbrīvojās no ieraduma ēst kaitīgu pārtiku. Lai gan viņa draugi neticēja, ka tādā veidā iespējams novājēt un uzskatīja, ka viņš tik ilgi neizturēs, jaunais vīrietis to izdarīja.

Vēl viņš apgalvo, ka viņam vairs nesāp locītavas un nav vajadzības lietot antidepresantus - garastāvoklis vienmēr ir labs.

Ko saka ārsti?

Lai arī Endrjū parādīja, kā vienkāršs kartupelis var ietekmēt organismu, ārsti brīdina, ka tāda diēta nav piemērota visiem. Kartupeļi satur daudz vajadzīgās vielas, bet nespēj nodrošināt visas organisma vajadzības, piemēram, pēc kalcija, olbaltumvielām un citiem nepieciešamiem elementiem.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv