Lūk, ko dara katra horoskopa zīme, kad klusībā nav apmierināta ar attiecībām

03.10.2017

...

Raksta turpinājums - lapa #1
Auns (21. marts - 19. aprīlis)
Viņš sāks noslēgties no jums, kaut arī neielaidīsies atklātā konfrontācijā. Kad Auns iemīlējies, viņš alkst dalīties ar jebkuru, pat pašu nenozīmīgāko savas dzīves sīkumu un grib zināt visu par jums. Auns ir vienkāršs savos nodomos. Ja jums liekas, ka kaut kas nav tā, tad jūsu aizdomas ir pamatotas.

Vērsis (20. aprīlis - 21. maijs)
Vērsis kļūst pārlieku nemierīgs un sāk izlikties, ka viņa dzīve ir `laimīga`. Daudz selfiju Instagramā, remonts dzīvoklī, viņš ies uz jebkurām pārmaiņām proporcionāli savas neapmierinātības pakāpei. Vērsis - estētiska, vizuāla, sociāla personība un viņa laime atkarīga no tā, kā veidojas attiecības un kā citi cilvēki viņu uztver. Viņš uz to paļausies arvien vairāk un vairāk, kamēr neapliecinās sevi citā veidā.

Dvīņi (22. maijs - 21. jūnijs)
Viņi būs pilnīgā frustrācijā un centīsies strādāt ar pilnu jaudu, raudās bez iemesla, mētāsies pie draugiem un viss tikai tāpēc, ka viņi nezin, kā tikt galā ar neapmierinātību. Dvīņi nebūs nelaimīgi, bet būs neizlēmīgi. Viņi mēģinās pārslēgt savu neapmierinātību uz visu ko citu, izņemot mīlestību, kamēr vien viņiem paliks tikai viena iespēja - nokļūt realitātes priekšā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv