15 skarbi padomi par mīlestību, kuri strādā

06.10.2017

Mihails Labkovskis — skandalozais krievu psihologs, pazīstams ar savu asumu izteikumos. Praktizējošs speciālists ar 30 gadu pieredzi var atļauties kādu skarbumu izteikumos, jo viņa pieredze glābj gan ģimenes, gan dzīves.


Mēs izpētījām guru attiecību padomus un izvēlējāmies viskodolīgākos no tiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Tiem, kas meklē

Nevienam nav vajadzīgs tāds, kurš nav vajadzīgs pašam sev. Bet tāds, kurš pats sevi pieņem, tādu kāds viņš ir, dzīvo garšīgu, pilnvērtīgu dzīvi, neskatoties uz visām iespējamām sadzīves problēmām. Ja Jums ar vīrieti ir neērti pirmajā, otrajā, trešajā tikšanās reizē, nenorunājiet ceturto. Pirmajās tikšanās reizēs vīrietis parāda sevi vislabākajā veidā, un, ja Jums jau ir nepatīkami atrasties viņam blakus, nekas labs no šīm attiecībām nesanāks.


Attiecībā uz jaunām, veiksmīgām un skaistām sievietēm, kuras nevar atrast sev pāri, tāpēc, ka viņām, sak, ir latiņa par augstu, — tā ir nespēja saistīties un bailes attiecību priekšā.

Ja Jūs vēlaties apprecēties, Jums jāpārtrauc par to domāt. Tas ir tas pats, kad ir vēlme, lai būtu lelle uz auto pārsega, plīvurs un pārējie mēsli. Veseliem cilvēkiem situācija izskatās nedaudz citāda. Pirmkārt — viņiem ir vēlme mīlēt. Ar šo vēlmi mīlēt, viņas atrod vīrieti, kurš tās mīl.

Nekad nevajag sarunāties ar precētiem vīriešiem. Zivis tiek tirgotas zivju veikalā, gaļa — gaļas. Netērējiet laiku. Precētam vīrietim nav vajadzīga sieva, viņam jau ir viena mājās.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv