Paši dārgākie ēdieni pasaulē: 16 lietas, kuras mēs nekad nevarētu atļauties 

08.10.2017

Piedāvājam jūsu uzmanībai pašus dārgākos ēdienus pasaulē. Lai arī ko jums nenāktos garšot, iespaids par pašu dārgāko un ekskluzīvāko būs vislabākais.


Pat tad, ja tas ir ļoti dārgi un ekskluzīvi, jums nepatiks garša, smarža vai izskats, tā skaitās, kā retākā dzīves bauda.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Greznībai ir daudz robežu: kāds pērk dārgas mājas, citi lutina sevi ar greznām automašīnām, apģērbiem utt. Kādam nav nekas pretī uzkost par pāris tūkstošiem dolāru.

Piedāvājam jūsu uzmanībai pašus dārgākos ēdienus pasaulē, kuri ir pieejami tikai pašiem bagātākajiem cilvēkiem.
Pati dārgākā sēne
Pati dārgākā sēne - trifele. Tās vērtība kilogramā var būt līdz pat 2000 eiro, bet dažreiz vēl vairāk. Pašas gardākās tiek uzskatītas par baltajām trifelēm no Itālijas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

18:16 16.11.2017ilze
Njā, jauki paskatīties, kā bagātnieki sevi izklaidē, mētājoties ar naudu par kaut ko ļoti mistisku. 2400 dolāru vērti pelmeņi? Par to naudu, ko tik jēdzīgu nevarētu sadarīt.. 8 latviešus mēnesi nodrošināt! Ir jau gan arī laikam cilvēki Latvijā, kas visu ko var atļauties.. Nesen tieši pētīju vynoteka piedāvājumu un smagi nopūtos. Tik ļoti gribētos tādu izcilu alkoholu nogaršot, lai zinu, kā garšo, bet kurš tad var atļauties 0,7l konjaku par gandrīz 80 eiro? Ja kādam ieinteresēja, tad te nu ir links: http://vynoteka.lv/landy-cognac-xo-n1-07-l-konjakasJaunā lapā . Ja kāds var atļauties un mājās šo malko, padod ziņu! Es labprāt pievienotos.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv