12 īpašības, kuras vīrieši vēlas redzēt sievietē

11.10.2017

Ko grib vīrieši redzēt sievietē? Protams, ir daudzi puiši, kurus interesē tikai fiziskā pievilcība. Bet šoreiz nerunāsim par viņiem. Neviena nevēlēsies satikties ar nenobriedušu vīrieti, kuri vēl nesaprot, ka ne jau āriene ir galvenais dzīvē.

Mums vajadzīgi vīrieši, kuriem svarīga ir sievietes personība. Un nobrieduši vīrieši skatās daudz dziļāk par ārieni, bet kas tieši viņiem liekas svarīgs?

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Laipnība
Sākumā visas ir labas un mīļas, bet svarīgi ir būt laipnām ne tikai vienam pret otru, bet arī pret citiem cilvēkiem - pārdevējiem, oficiantiem, garāmgājējiem. Vīrietis pievērš uzmanību, kā sieviete runā un atsaucas par saviem bijušajiem, kolēģiem, svešiniekiem.

2. Prāts
Ir kaut kas ļoti seksuāls sievietē, kura ir izglītota, asprātīga un spēj uzturēt jebkuru sarunu. Tas nenozīmē, ka viņai jābūt vairākām augstākajām izglītībām, tas nozīmē attapību, humora izjūtu, gudrību. Sieviete, kura prot uzdot jautājumus un spriest par Visuma noslēpumiem, guļot zem zvaigznēm.

3. Domu atklātība
Nevienam nepatīk, ja viņam saka, ka viņam nav taisnība, neviens nevēlas, ka viņu pārlabo. Vīrietis vēlas sievieti, kas viņu nenosodīs, kas atvērta jaunām perspektīvām un uzskatiem, kura mīl ceļot, satikt jaunus cilvēkus, uzzināt kaut ko jaunu, paplašināt savus zināšanu apvāršņus.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv