12 īpašības, kuras vīrieši vēlas redzēt sievietē

11.10.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
4. Viņa pazīst sevi. Tas, ka viņa atklāti domā, nenozīmē, ka viņa ir naiva. Viņa pazīst sevi, tic savai intuīcijai, zina, ko grib. Viņa necenšas izlikties par kādu citu.

5. Pašizteikšanās.
Viņa dalās ar savām domām un jūtām, runā, ko domā. Tas nenozīmē, ka viņa ir ļoti pļāpīga. Viņa var būt kautrīga un klusa, bet zina kā sevi parādīt: ķermeņa valoda, zīmēšana, kulinārija, dzeja, deja. Viņa atdzīvojas tur, kur vēlas izpausties.

6. Vienkāršums.
Vīrieši novērtē ambīcijas un lielus sapņus, bet vēls sievieti, kura spēj novērtēt dzīves sīkumus, kura zina, ka dzīvē svarīgākais ir ģimene, draudzība, mīlestība, tuvība. Viņa ir godīga un praktiska, nedzenas pēc bagātības un statusa, viņa grib dzīvot te un tagad.
7. Pārliecinātība
Sievietei jāzina sava vērtību, bet lai tas neaiziet līdz egoismam un patmīlībai. Pārliecināta sieviete pazīst sevi un pieņem sevi.

8. Viņa komfortabli jūtas savā ķermenī.
Tā ir galvenā daudzu sieviešu problēma, kurām savs ķermenis nekad nebūs ideāls. Daudz svarīgāk ir tas, kā viņas jūtas savā ķermenī nevis kā izskatās (kaut arī tas nav mazsvarīgi).

9. Atraktivitāte
Nevienu īpaši nepievelk vārdi `normāls` vai `vidējs`. Visi grib kaut ko īpašu, atšķirīgu no citiem, unikālu. Vīrietis grib sievieti, kura nebaidās visu darīt pa savam. Viņā ir brīvības gars.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv