12 īpašības, kuras vīrieši vēlas redzēt sievietē

11.10.2017

Ko grib vīrieši redzēt sievietē? Protams, ir daudzi puiši, kurus interesē tikai fiziskā pievilcība. Bet šoreiz nerunāsim par viņiem. Neviena nevēlēsies satikties ar nenobriedušu vīrieti, kuri vēl nesaprot, ka ne jau āriene ir galvenais dzīvē.

Mums vajadzīgi vīrieši, kuriem svarīga ir sievietes personība. Un nobrieduši vīrieši skatās daudz dziļāk par ārieni, bet kas tieši viņiem liekas svarīgs?

 

 

Raksta turpinājums
1. Laipnība
Sākumā visas ir labas un mīļas, bet svarīgi ir būt laipnām ne tikai vienam pret otru, bet arī pret citiem cilvēkiem - pārdevējiem, oficiantiem, garāmgājējiem. Vīrietis pievērš uzmanību, kā sieviete runā un atsaucas par saviem bijušajiem, kolēģiem, svešiniekiem.

2. Prāts
Ir kaut kas ļoti seksuāls sievietē, kura ir izglītota, asprātīga un spēj uzturēt jebkuru sarunu. Tas nenozīmē, ka viņai jābūt vairākām augstākajām izglītībām, tas nozīmē attapību, humora izjūtu, gudrību. Sieviete, kura prot uzdot jautājumus un spriest par Visuma noslēpumiem, guļot zem zvaigznēm.

3. Domu atklātība
Nevienam nepatīk, ja viņam saka, ka viņam nav taisnība, neviens nevēlas, ka viņu pārlabo. Vīrietis vēlas sievieti, kas viņu nenosodīs, kas atvērta jaunām perspektīvām un uzskatiem, kura mīl ceļot, satikt jaunus cilvēkus, uzzināt kaut ko jaunu, paplašināt savus zināšanu apvāršņus.
4. Viņa pazīst sevi. Tas, ka viņa atklāti domā, nenozīmē, ka viņa ir naiva. Viņa pazīst sevi, tic savai intuīcijai, zina, ko grib. Viņa necenšas izlikties par kādu citu.

5. Pašizteikšanās.
Viņa dalās ar savām domām un jūtām, runā, ko domā. Tas nenozīmē, ka viņa ir ļoti pļāpīga. Viņa var būt kautrīga un klusa, bet zina kā sevi parādīt: ķermeņa valoda, zīmēšana, kulinārija, dzeja, deja. Viņa atdzīvojas tur, kur vēlas izpausties.

6. Vienkāršums.
Vīrieši novērtē ambīcijas un lielus sapņus, bet vēls sievieti, kura spēj novērtēt dzīves sīkumus, kura zina, ka dzīvē svarīgākais ir ģimene, draudzība, mīlestība, tuvība. Viņa ir godīga un praktiska, nedzenas pēc bagātības un statusa, viņa grib dzīvot te un tagad.
7. Pārliecinātība
Sievietei jāzina sava vērtību, bet lai tas neaiziet līdz egoismam un patmīlībai. Pārliecināta sieviete pazīst sevi un pieņem sevi.

8. Viņa komfortabli jūtas savā ķermenī.
Tā ir galvenā daudzu sieviešu problēma, kurām savs ķermenis nekad nebūs ideāls. Daudz svarīgāk ir tas, kā viņas jūtas savā ķermenī nevis kā izskatās (kaut arī tas nav mazsvarīgi).

9. Atraktivitāte
Nevienu īpaši nepievelk vārdi `normāls` vai `vidējs`. Visi grib kaut ko īpašu, atšķirīgu no citiem, unikālu. Vīrietis grib sievieti, kura nebaidās visu darīt pa savam. Viņā ir brīvības gars.
10. Kaislība.
Ne tikai seksuālā kaisle, arī kaislība karjerā, sportā, vaļaspriekos. Kad sievietei spīd acis, kad viņa dara darbu, kas patīk.Šī enerģija un uzticība ir ļoti pievilcīgas.

11. Mērķtiecība.
Sieviete, kas zin, ko grib sasniegt dzīvē un iet uz to. Viņa ir atradusi savu ceļu dzīvē , savu mērķi. Tas piepilda viņas dzīvi ar jēgu un uzlādē ar entuziasmu. Un padara viņu ļoti pievilcīgu.

12. Laime.
Nav nekā seksuālāka, kā sieviete, kura ir laimīga pati par sevi. Sieviete, kura bieži smejas, kura izstaro prieku un pozitīvismu, kura liek pasmaidīt vīrietim ( tas nenozīmē, ka viņai nav sliktu dienu).
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv