Šī meitene iztērēja 10 miljonus sava izskata maiņai. Paskaties, kā viņa izskatās tagad!

11.10.2017

Ne tik sen jaunizceptā sabiedrības dāma Oksana Lī debitēja Aļonas Kravecas sarunu šovā. Tieši šajā brīdī par viņu uzzināja sabiedrība. Sociālajos tīklos uzradās daudz viņas fotogrāfiju, sabiedrībā vētraini tika apspriests viņas savdabīgais izskats.

 

Foto

Raksta turpinājums
Oksana pastāstīja, ka bērnībā viņa tika izsmieta. Jau no bērnības gadiem viņa dzīvoja pastāvīgos kompleksos par to, ka nav tāda, kā visi citi un viņa sapņoja kardināli mainīt savu izskatu.
`Bērnībā man visapkārt bija bērni ar slāvisku izskatu. Bet man bija jauktas asinis - čigānu, korejiešu un krievu, kuras manā ārienē izpaudās vismazāk`- stāsta mūsu varone.
Savos pārtapšanas mēģinājumos `skaistumam` Oksana iztērēja vairāk kā 10 miljonus rubļu. Pārsvarā viņa pielietojusi dažādas procedūras un injekcijas, jo neesot ķirurģiskas iejaukšanās piekritēja.
Pēc kārtējā plastiskā ķirurga apmeklējuma ārsts viņai ieteica apmeklēt psihologu, jo neuzskatīja par lietderīgu kaut ko mainīt viņas ārienē.
Ar laiku Oksana saprata, ka plastika ir tikai sevis pilnveidošanas procesa viena daļa. Viņā ķērās pie sevis izglītošanas, sāka aktīvi apmeklēt dažādas nodarbības un daudz lasīt, vienkārši runājot - attīstīt savu garīgo pasauli.
Pret nelabvēļiem no interneta plašumiem Oksana Lī izturas ar ironiju, dažus zīmējumus ar savu attēlu pat publicē sociālajos tīklos.
Tagad Oksana ir ļoti apmierināta ar savu izskatu, uzskata, ka pārvērtības nākušas viņai tikai par labu, bet svešu cilvēku viedokļiem viņa nepievērš uzmanību.
Neskatoties, ka pagaidām Oksana ir ar visu apmierināta, viņa tomēr apdomā turpmākas pārmaiņas. `Iespējams, ka veikšu noslīdējušo plakstiņu korekciju, bet pagaidām vēl neesmu izlēmusi` stāsta sieviete.
Neskatoties uz savādo kaislību izskata maiņai agrāk, tagad meitene ir atradusi sevi un ir laimīga, bet tas ir pats galvenais. Jaunā sieviete ir priecīga, ka spējusi pārvarēt psiholoģisko barjeru un sākusi sevi pieņemt tādu kāda ir.

Oksanai ir prieks, ka radi, tuvinieki un draugi atbalsta viņas vēlēšanos labi izskatīties. Bet kā domājiet jūs-vai rezultāts atbilst iztērētajiem līdzekļiem?
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv