Vai Latvijā ir nabadzība? Tantiņa stāv un sver vienu kartupeli, jo viņai trūkst naudas! 

11.10.2017

`Es esmu jauna sieviete, man ir 3 bērni un es pati strādāju par minimālo algu lielveikalā. Es saprotu cik mums valstī ir grūta situācija ar algām, bet es nekad nebiju iedomājusies, ka sastapšu savā dzīvē ko tādu, ar ko saskāros šodien lielveikalā...` - stāsta Elizabete.

 

 

Raksta turpinājums
`Šodien, kad izņēmu jaunāko bērnu no bērnudārza, devos uz lielveikalu iepirkt produktus, lai pagatavotu ko gardu vakariņām. Es pamanīju kādu gados vecu kundzīti dārzeņu nodaļā. Viņai bija paņemti iepirkumu ratiņi, cik sapratu, lai vieglāk būtu pārvietoties.
Es kādu laiciņu vēroju šo kundzi, viņa staigāja pie vieniem kartupeļiem, līdz otriem mēģinot izvēlēties, kurus ņemt. Beidzot izvēlējusies, viņa paņem vienu kartupeli, ieliek maisiņā un dodas uz kasi. Pārdevēja bija lielā neizpratnē, skatījās uz tanti - VIENS KARTUPELIS?
Tad kundzīte sāka stāstīt, ka ir samaksājusi visus komunālos, nopirka sev nepieciešamās zāles un maciņā ir palikuši pāris centi. Šovakar vakariņās būs jāiztiek ar ceturtdaļu kartupeļa. Es biju šokā! Palūdzu tantei mazliet uzkavēties un devos sakraut maisā kartupeļus. Samaksāju un iedevu tantei.
Jūs nespējat iedomāties, kā viņa raudāja un pateicās man par to. Tas kartupeļu maiss man izmaksāja tikai 0,67 centus. VELNS PARĀVIS, KAS ŠĪ IR PAR VALSTI, kur nodokļos un komunālajos aiziet visa nauda, uz ceļiem atmazgā miljonus, politiķiem paceļ algas, bet kundze stāv un sver vienu kartupeli! TAS IR GODĪGI?
Man pašai ir trīs bērni, es strādāju par minimālo algu, es pati knapi savelku galus, bet bļāviens... 1 kartupelis?` - Dusmojas Elizabete par savu piedzīvoto.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [3]

15:05 12.10.2017laura šulce
ja vien spētu atrast šo kundzi,viņai nekad vairs nebūtu 'japērk kartupeļi.žēl ,ka tās 100 resnās cūkas ir imūnas pret cūku mērii
23:35 13.10.2017Ligita ex. Zemite
Noźèlojami....un noźèlojama valsts. Man reizèm kauns bùt cilvèkam
20:55 05.11.2018Sandra Odgaard
es ari vienmer domaju, ja spetu atrast so cilveku--vienu vai otru, tad otru pensiju vinam garantetu lidz muza beigam
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv