Bagātnieka meita atteicās precēties ar nabagu. Lūk, ko viņš izdarīja!

12.10.2017

Ko sievietes meklē vīriešos? Sākumā viņas blakus vēlas redzēt skaistu, jautru, atraktīvu. Lai nebūtu garlaicīgi kopā atpūsties. Tad pieprasījums mainās: velk pie gudriem, saprotošiem, atbildīgiem. Dažreiz pat pie potenciāliem ģimenes tēviem.

Skaistā dzimuma pārstāves bieži meklē tādu vīrieti, kurš spētu apmierināt visas viņu prasības: emocionālās, jutekliskās, finansiālās. Īpaši jau pēdējās. Tieši tādēļ vīrieša raksturu un personību kļūdaini saista ar viņa statusu.

 

Foto

Raksta turpinājums
Tagad pa internetu klīst stāsts, kurš pierāda, ka neviens nezin, kur ko atradīs un kur pazaudēs. Bagāta tētuka meita noraidīja savu pielūdzēju, jo viņš nevarēja materiālā ziņā nodrošināt viņai tādu dzīves veidu, pie kura viņa bija pieradusi.
Sākumā viņu tikšanās turpinājās ilgi. Viņš bija iemīlējies `līdz ausīm`, bet baidījās meiteni bildināt, un kad beidzot saņēmās, izdzirdēja šādus vārdus:`Paklau, tu taču mēnesī pelni tik daudz, cik es tērēju dienā. Nemierini sevi ar veltīgām cerībām. Es netaisos dzīvot trūkumā. Atrodi sev sava statusa meiteni un aizmirsti par mani`.
Iecerētās izsmejošais tonis izsauca puisī dedzinošu pazemojuma sajūtu.
Neviens neplānoja neko pierādīt, bet pēc 10 gadiem notika nejauša satikšanās tirdzniecības centrā. Pirmā ierunājās viņa: `Sveiks! Kā klājas? Es esmu laimīga, ka paliku uzticīga saviem uzskatiem. Tagad man ir gudrs un bagāts vīrs, kurš nopelna līdz $16000 mēnesī. Tu laikam to nevari pat iedomāties? `
Vīrietis apjuka, bet neteica ne vārda.
Tad pie sievietes pienāca viņas vīrs, bet pievērsās nevis sievai, bet gan viņas sarunu biedram: `Sveicināti, mister! Redzu, ka esiet iepazinies ar manu sievu!`
`Labdien, mister... ` — viņš vilcinājās.
`Misters Karters, ser! Nekas briesmīgs, ja bijāt piemirsis`, - vīrs nomurmināja.
Pēc tam vīrs pievērsās sievai: `Mīļā, gribu iepazīstināt tevi ar savu bosu`.

Šis jaunums bija negaidīts notikumu pavērsiens. Sieviete bija satriekta. Viņa nespēja izrunāt ne vārda.
Bet viņas bijušais pasmaidīja un teica: `Man jāiet, svarīgas darīšanas, Patīkami bija jūs satikt! Jauku dienu!`

Kad šoks bija pārgājis, skaistule sieva apjautājās: `Tas tiešām bija tavs briesmīgais boss?`
`Jā, mīļā. Viņš nopelnījis vairāk kā 100 miljonus dolāru, bet bagātība viņu nemaz nav mainījusi. Viņš bija un palika samērā kautrīgs cilvēks bez īpašām prasībām. Runā, ka viņa dzīve bijusi skumja. Agrāk viņš ļoti mīlējis kādu sievieti, bet viņa to pametusi, jo tad viņš bija diezgan trūcīgs.
Tad viņš pilnībā nodevās darbam, daudz un smagi strādāja un viņa darbs vainagojās ar panākumiem. Viņš ir ļoti mērķtiecīgs. Tagad viņš ir miljonārs. Bet no agrākajām bēdām viņš tā arī nav atbrīvojies. Joprojām nav precējies. `

Pēc brītiņa viņš vēl piebilda: `Ko gan tagad justu tā sieviete, ja uzzinātu, ka atteikusies no tāda cilvēka?`

Atbildi, protams, viņš nesagaidīja.
Stāsta morāle: dzīvē var notikt daudz kas, un dzīve ir īsa. Maks - tas nav cilvēka atspoguļojums un arī nav nekāds rādītājs. Tāpēc nevajadzētu būt pārāk augstprātīgam un lepnam.


Izskatās pēc kārtējās pasaciņas. Bet, no otras puses, stāsts par Timati un Jegora Krīda dziesmu `Kur tu, kur es`. To viņi uzrakstīja, iedvesmojoties no piemēriem `iz dzīves`.

Ko tu būtu darījis, ja būtu galveno varoņu vietā? Ieraksti komentāros un padalies ar rakstu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv