Telefonam ātri izlādējās baterija. Gribēju pirkt jaunu, bet tad izlasīju šo...

12.10.2017

Ātra akumulatora izlādēšanās - viena no galvenajām mūsdienu viedtelefonu problēmām. Bēdīgi, ja gaidi svarīgu zvanu , bet telefons izslēdzas baterijas izlādes dēļ. tad paliek divi acīmredzami varianti: nopirkt viedtālruni ar lielāku bateriju vai efektīvāk izlietot esošo bateriju. Mēs pastāstīsim jums, kā taupīgāk lietot telefona bateriju, lai tā pietiktu uz visu dienu un nevajadzētu pārtraukt sakarus pašā svarīgākajā brīdī.

 

Foto

Raksta turpinājums - lapa #1
Kā uzlādēt telefonu

Pārsvarā mēs telefonu uzliekam lādēties vakarā un tā atstājam līdz rītam. Tas nav pareizi. Vairākums bateriju ir uzpildījušās jau pēc trīs stundām. Pārējā laikā uzlādes ierīce ik pa brīdim baros telefonu, lai uzturētu uzlādi uz 100 %. Tas tur bateriju stresa stāvoklī., paātrinātiem tempiem samazinot maksimālo ietilpību.

ĀTRAS TELEFONA IZLĀDĒŠANĀS CĒLOŅI

1. Ja nav tīrīta uzlādes ligzda

Pētījumi liecina, ka uz telefona sakrājas daudz vairāk baktēriju nekā uz tualetes poda vāka. Tādēļ laiku pa laikam notīrīt telefonu nenāks par ļaunu. Pievērs uzmanību strāvas savienotāja tīrīšanai. Šajā ligzdā var iekrist dažādi netīrumi, kas var kļūt par traucēkli normālai uzlādei.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv